Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Michala

a odkial si?predoperacne ti spravia len si musis zacvakat.Cez poistovnu to mozes u obvodaka skusit ja to tiez tak skusim ze v ramci preventivnej a uvidime co povie.Na reopku ides lebo chces väcsie?ake budes mat.Ja tiez mam ist

michala1212

baby, ktora ste bola na reopke? 3.10. mam termin,chcem vediet co ma caka.
nemali ste problemy s internym vysetrenim pred operaciou?
mna odfajcili v nemocnici v LM, ked nebudem operovana u nich, tak ma nevysetria a v sukromnej ambulancii tiez frflali,ze nema terminy a nepreplati im to poistovna,tak neviem co teraz

Rozalka

lilabmw

no podľa mňa máš dobrú cenu za komplentku aj prsia aj nos.. som fakt zvedavá, potom daj vedieť :-)) 650 sú už podľa mňa dosť veľké, aj keď ja som sa bála aj tých 390 a bohvie čo to nie je.. držím place aby všetko dobre dopadlo a aby si bola max maX spokojná... ja počkám už po bábätku, mám 32rokov a bola by sprostosť ísť na reopku teraz.. aj keď neplánujem ale vek je vek a každý mi už hučí o bábätku.. držím palce.

lilabmw

rozalka

a nechce sa mi cakat az po baby nachvilku ma to prejde ze väcsie ale ked mam kamosky co maju 600a 800 neda sa nato nemysliet.Takze vzdy ma to casom zase chyti a deti neplanujem este 5r urcite takze by som uz nerada cakala.

lilabmw

Rozalka

no hej konecne sa chystam ale kedy pojdem neuusim len mozem cakat telefonat od setricky a snad budem mat prachy ze ich neminiem :-)Ja idem aj nos aj prsia a cena 3493 komplet reopka je o 100 drahsia.A navrhol mi 650ml ES VP okruhle tak dufam ze to uz bude dobre a dufam ze nie moc velke.Chvilku rozmyslal aj 700 ale potom povedal ze to uz tkaniva trpia ci co ze nechame tie 650 tie budu ok.A moje od Ocenasa v podstate chvalil ze ich mam pekne.A hovorila som mu ze ich chcem viac pri sebe tak povedal ze aj budu viac pri sebe nakolko dame väcsi implos a ze od prirody mam bradavky malinko nizsie ale ze to sa pokusim tiez nejako spravit.

lilabmw

arria

nestretli sme sa ale urcite asi minuli lebo som odchadzala od Cervena okolo desiatej az dlho som aj vnutri bola.Dr.co jej povedal no dohodli sa az o rok v septembri lebo Barbie chce este pribrat trosku a ze aj velkost aj vsetko upresnia potom.

enny99

babenky, takze uz som viac ako 3 tyzdne po opke prsia mam krasne, stalo to aj za tie bolesti, ale uz teraz sa mi zdaju malicke, zniesla by som aj ovela vacsie.. takze ak nejaka vahate urcite chodte do toho a vyberajte co najvacsie implose :)))

Rozalka

Lilabmw

teraz po dlhej dobe čítam že ideš na reopku, a koľko ti doky navrhol??? a cena?? aj ja sa chystám po baby na reopku a práve ku Červenovi ...