Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

strangeemily
dakujem ze si pozrela fotky moje. ano budu mi davat odlisne velkosti implantatov. ale ake neviem este a myslim ze sa to na 100%rozhodne az pri samotnej operacii. konzultaciu mam 04.10 a samotnu operaciu 09.10 takze neviem nic iba to ze mam tam prist :)

Dievcata prosim vas aku sportovu podprsenku si mam kupit, su rozne s vystuzou aj bez, s vystrihom aj bez vystrihu, aku velkost asi kupit viete mi niektora poradit???

shiela
ak chces ist do galerky tak posli foto prsnikov bez tvare na galeria@zoznam.sk zadaj svoj nick a potom dostanes instrukcie a budes moct pozriet vsetky fotky aj ostatnych zien.

Trinity Orion

Ahojte baby.Bola niektora z vas na operacii u dr. Mladka v Nitre?Nejake dojmy?A bola by som vdacna za info,kolko sa priblizne caka na operaciu od konzultacie.Dik pekne:)

strangeemily

shiela

neni zac:)a tie plavky neboj ja to poznam:)

lilabmw,barboraF

dievcence potom dufam ze date fotky ked budete po opke,tie nosiky by aj mna zaujimali:)

shiela

strangeemily
ďakujem ti veľmi pekne.Máš pravdu, mňa to štve dosť dlho, že som plochá. ale najviac v lete keď musím do plaviek, to som vkuse v strese ze ako vyzerám. máš pravdu žijeme len raz a chcem sa sebe páčiť.

shiela

assaabloy
ahoj ten odkaz pred tým nebol tebe prepáč, ale strangeemily.

inač som rada, že sa mi ozval niekto kto ide na opku v košiciach. Zapísala som si tvoj termín a budem držať palce. píš mi stále ako čo prebehlo, konzultačky, opka, po opke. no u mňa v rodine je to tak: sestra si po 2 deťoch dala urobiť tiež pretože pred detmi mala, teda nemala nič ako ja. počas tehotenstva mala melóny a po kojení zasa nič.tak išla na opku - rodičom to len oznámila. nič jej na to nepovedali, ale mne určite budú hučať lebo ešte bývam s rodičmi. mama bude hučať že veľa peňazí a oco neviem čo. ja by som hneď šla ale naviac ma brzdí strach z bolesti a z komplikácií.peniaze si nasetrim to je oki. na tu mirus sa pozrem a aj na svehlika, už som si skor pozerala kosicke kliniky.sestra bola u p. doktora Juraška - www.plastickachirurgia.eu, lezala tam jednu noc, a jej kamoska bola v starej nemocnici a ležala tam 4 dni. joj som rada ze si sa mi ozvala. a ako sa viem dostať do galerky?

shiela

assaabloy

ďakujem ti veľmi pekne.Máš pravdu, mňa to štve dosť dlho, že som plochá. ale najviac v lete keď musím do plaviek, to som vkuse v strese ze ako vyzerám. máš pravdu žijeme len raz a chcem sa sebe páčiť.

barboraF

Lilabmw
No bude to moja prva operacia tak uvidim,mne sa ma prsiach podpisalo kojenie a velmi rychle schudnutie...mavala som vzdy vacsie 4 a teraz ic,chcem vacsie implose aj preti aby sa nemusela riesit nejaka korekcia...jasne bolo tu viac bab co mali 2v1 len som ich tu uz dlho nevidela...tak dufam ze to dopadne vsetko k tvojej spokojnosti...a s nosikom mas aky problem? Ja hrbol takze kompletka a doktor tam isto najde este nieco:-)

lilabmw

BarboraF ja idem piatok na konzultaciu teraz mam 400 tak uvidime ci tych 600 bude rozdiel a co odporuci :-) ty mas uz implose ci ides prvy krat? Ja chcem tiez nos hlavne kvoli tomu tam idem a uz ked tam budem aj prsa odkonzultujeme.skoda ze tu od Cervena s takou velkostou niesu viem ze dost bab ma tie 515 od neho ale ja chcem vacsie.viem ze tu boli baby co im cerven obe robil naraz len uz sem nechodia asi :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk