Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Titten

No ja som bola v pohode, vobec som nezvracala, v pohode na wcko som prešla sama.len vstat z postele mi musela pomahat sestricka.no to je to, že aj s tou narvatou vatou sa mi zdaju malinke a nie ked to bude ešte bez nej :-) šak uvidim.ale teraz mega bolest, take tlaky až štipanie.

Micka111

Trinity Orion

Ahoj, ja som bola veľmi spokojná. Avelane Clinic je najlepšia. Na inú by som ani nešla. Ja som tam bola už dva krát. A svoje telo by som zverila iba dr. Kováčovi. Prsia mám krásne spravené, naozaj sú božské. Mám pár foto v galérke, ale to sú fotky len dva týždne po operácii. Teraz sú prsia ešte krajšie v utorok to bude už 4 týždne po. Potom pridá aj viac fotiek. Stále sú krajšie a krajšie. Mám Mentory 375cc, vysoký profil a pod svalom. Kováč je veľký detailista ja som si od neho nechala poradiť aké implantáty budú pre mňa vhodné. Verila som mu a nechala som to na ňom. Je dôležité, aby pacientka verila svojmu doktorovi. V utorok bola operácia a domov ma prepustil v štvrtok. Je to jediná klinika na Slovensku,kde nechávajú pacientky dve noci. Je to aj preto, aby sme boli lepšie sledované a aby sme nešli domov až také ubolené. Sestričky a celý personál je na vysokej úrovni, veľmi ochotné, milé a starostlivé cítila som sa ako v bavlnke. Takže vrelo odporúčam Klniku Avelane aj dr. Kováča! :-)

Titten

tamara3,

ahoj, asi 97percent z kociek, co maju opku za sebou, maju implantaty vkladane pod svalom. Zopar kociek z dovodu potreby korekcii maju vlozeny implos pod fasciu, ci ako sa to vola, cize ciastocne pod sval a ciastocne pod zlazu.

tamara3

Ahojte dámy, začala som uvažovať nad silikónmi, nakoľko sa dosť aktívne venujem posilňovaniu a moje prsia sa neustále zmenšujú (nieže by voľakedy boli nejaké extra):)Uvažujem nad súťažením a prsia by boli slušnou indispozíciou. Chcela by som sa opýtať, či sa vaši muži, priatelia, partneri úplne stotožnili s vašími novými prsiami, či to nie je na ,,omak" umelina...tiež sa chcem opýtať, či je tu niekto, komu sa zaviedli silikóny pod sval, pretože pri mojej športovej aktivite by to inak nešlo, pod žľazou by ich pri väčšom vyrysovaní bolo vidieť. Ďakujem ženy za rady.

Trinity Orion

Micka111 a ake si mala dojmy celkovo z kliniky,kolko si cakala?A na ktory den po operacii ta pustili domov..Dik:)

Titten

NikyNiky,

mala som stastie na termin, do 2tyzdnov od konzultacie som sla na opku. Jedna kocka im odriekla termin, tak som ho hned brala aj kvoli praci aj menzes mi akurat nevychadzal, ze som bola tesne po nom.
Ved ak mas pristup do galerky pozri fotos

Titten

cafex,

super, uz bude len lepsie. A zvladla si aj wcko ist a tak? Lebo mne po opke bolo blbo aj som viackrat zvracala ked som sa posadila, sestricka mi misky na grcky nosila. Vtedy som myslela, ze do wcka hadam neprejdem, ale nakoniec na vecer sa podarilo.
Zdaju sa ti malicke? Moj prvy pohlad s tou vatou, ze kriste ake bomby:D Ved hlavne, az ked si ich na stehoch poobzeras, tak daj vediet.

cafex

Titten

Ahoj, no už to mam zasebou, odchadzala som o 7 rano.bolo to tam v pohode, všetci cely personal.zo saly si pamätam tak asi 2 minuty :-) paradne to boli, neviem nič urobit sama.dufam,že to čoskoro ustupi.stale som na tabletkach,ten flector je hnusny.a zdaju sa mi byt maličke, ale uvidim ich až o tyžden v piatok na vybere stehov :-)