Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

Janesa

ano flector lebo som bola poucena ze ani nic poriadne nezabera a ze ten flector je naj:)mne to priatel zarabal takze ani neviem,ale som aj pocula na to ze to chuti zle ale praveze mne to chutilo:D

Janesa

ALL

Baby co ste uz po opke, ake lieky od bolesti ste uzivali? Vela z vas tu pise ze flector, ale to nie su tabletky ale prasok, tak ci ste s tym nemali problem si to rozrabat.

olivka21

Smejo251
ahojky ! Ja mam take iste hrbolceky zospodu,podla mna su to nevstrebane stehy....netusim,ale je to neprijemne...Inaj som uz sedem mesiacov pi opke a velka spokojnost,az na to,ze mam 515tky a su strasne male...nosim velkost C,niekedy D. Zaroven drzim vsetkym babam cakatelkam palce,chodte do toho!

cafex

Titten

No ja sa bojim všetkeho od ihiel všetko.Strašny bojko, no čo budem rozpravat.No ja sa tiež toho bojim, že mi bude po ceste tam zle a že odpadnem, mavam take stavy zo strachu :-) A na druhy den ta kedy pustili dom?Neviem vobec ako si to mam zariadit aby pre mna prišli.Mam tam byt o 8:30 piatok rano, tak neviem či aj 8:30 v sobotu ma budu puštat.A daju všetko,?Papiere, kartičku od implantatov?

assaabloy

strangeemily
dakujem ze si pozrela fotky moje. ano budu mi davat odlisne velkosti implantatov. ale ake neviem este a myslim ze sa to na 100%rozhodne az pri samotnej operacii. konzultaciu mam 04.10 a samotnu operaciu 09.10 takze neviem nic iba to ze mam tam prist :)

Dievcata prosim vas aku sportovu podprsenku si mam kupit, su rozne s vystuzou aj bez, s vystrihom aj bez vystrihu, aku velkost asi kupit viete mi niektora poradit???

shiela
ak chces ist do galerky tak posli foto prsnikov bez tvare na galeria@zoznam.sk zadaj svoj nick a potom dostanes instrukcie a budes moct pozriet vsetky fotky aj ostatnych zien.

Trinity Orion

Ahojte baby.Bola niektora z vas na operacii u dr. Mladka v Nitre?Nejake dojmy?A bola by som vdacna za info,kolko sa priblizne caka na operaciu od konzultacie.Dik pekne:)

strangeemily

shiela

neni zac:)a tie plavky neboj ja to poznam:)

lilabmw,barboraF

dievcence potom dufam ze date fotky ked budete po opke,tie nosiky by aj mna zaujimali:)