Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zlaticko_7

Ahojte dievčence. Som staro-nová čitateľka fóra takže čo-to som si v minulosti čítala. Teraz som sa ale na 100% rozhodla, že do toho idem aj ja, preto by som sa chcela dozvedieť pár vecí hlavne čo sa mudr. Mládka týka. Či ste s ním boli spokojné aj keď na veľa fórach som čítala že ho odporúčajú ale najviac ma zaujíma aká bola konečná cena operácie a za ako dlho vás objednali na konzultáciu a samotnú operáciu. Rada by som nazrela aj do galérie, čo preto treba urobiť? :) Ďakujem za odpovede :)

assaabloy

Micka111
ano spravny mas email ja som tiez predchvilou poslala znova nejake fotky, neboj oni budu coskoro v galerke ;)

strangeemily

paris111111

a posles aj foto?neboj bolesti zmiznu a budeme sa tesit:)no ja mam 161 cm takze krpana:)a neboj vsetko bude ok a potom napis urcite co ti doktor povedal:)

Micka111

ahoj,vies co mne sa zda ze ja som hned dostala odpoved,ale ja som tam uz vyse roka a vtedy sa mi to tu zdalo aj take zivsie:)ale tak zajacik si spravu urcite najde neboj,ja budem tiez posielat potom foto:)

Micka111

strangeemily

Ahoj prosím ťa za aký čas si dostala prístup do galérky?
Ja som tam poslala v stredu foto pred aj po, ale ešte mi nikto neodpísal.

Dík :)

paris111111

strangeemily

ešte nie som v galérke. Je to ešte úplne čerstvé a opuchnuté. By som ešte počkala:-) ja som dosť vysoká (skoro 180cm), aj základ som mala aký taký.. zatiaľ sa mi ku postave páčia. Len aby tie pooperačné bolesti a nepríjemné pocity zmizli a bude ok:-) uvidím, čo povie v pondelok na kontrole.

lilabmw
cena za opku je pribižne 1600 eur + implantáty

strangeemily

paris111111

ja mam okruhle 300ml,VP, a tu podprdu mam myslim 81 A,ale doktor mi vravel ze budem take dvojky prsia,sak mi pridu aj take dost,ja som dost drobna.ty si neni v galerke ze?nemohla som ta tam najist

paris111111

strangeemily

operoval ma mudr. červeň s mudr. koperniechom 29/08. Prístup, sestričky úplne super. Mám 370 mm. 80 C-D, Teraz mám fixačnú 80 D. Taká sa tiež v nej cítim úplne narvatá. Akoby ma to všetko stačilo. Zhrbená som bola až do dnes... Teraz sa začínam pomaličky narovnávať. Ale aj tak ma to všade ťahá... Včera mi zas večer opuchli, aj dnes boli také tvrdé a opuchnuté a už sa to opäť lepší. Uvidím kritický večer, že čo bude.
Ty máš aké?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk