Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

paris

je to dost individualne ja som 9den seferovala az na 7 den som sa bala tahalo ma to a najhorsich bolo prve 4 dni potom uz lepsie po 10dni uz som nic necitila len pozorovala ako sa menia k lepsiemu.

paris111111

strangeemily

Ahojky, tak ja si ju od 6-teho dňa rozopínam každé ráno na takú minútku. Nevydržala by som to do pondelka, keď idem na kontrolu. Pozrela som sa hlavne kvôli tomu, či je dobrý tvar a či nie je opuch väčší na jednej strane ako na druhej. Dnes som po opke už 8 dní...
Cítim že sú také "tvrdé". Že vraj majú pomaličky mäknúť. Bolesť necítim, skôr taký čudný pocit z toho "tvrdnutia".. sú ešte aj napuchnuté. Ako to prežívaš?

Micka111

Ahojte!

V stredu som poslala foto mojich pŕs pred aj po do galérky, ale ešte mi nič nikto neodpísal... :-( Kedy dostanem tie prístupové heslá?
Chcela som sa už pochváliť s prsiami od dr. Kováča.
Fotky sú síce ešte veľmi čerstvé, dva týždne po opke.

strangeemily

ahojte,prosim vas zienky v pondelok ma operovali a na buduci tyzden idem na stehy,chcem sa vas opytat ci ste si za tych 10 dni rozopli podprsenku? mna to uz vsetko taha:)a prave prso viac citim,viacej pobolieva,lave je uplne v pohode,je to normalne?

lilabmw

angela a titten

no keby sa mi na prvy krat zmestilo viac urcite by som dala viac toto bolo max a su akurat len mne sa paci nieco viac ako akurat a tym ze cvicim tak sa to strati na mne i ked som velmi nizka.A pery mam v nich 1ml teosyal kiss ale ako som uz dole v prispevku pisala to je velmi malo to len zvyrazni.A teraz mam Mentory a sice ziadne vlnenie nic a krasne drzia tvar na dotyk su dost pevne repektive take tvrdsie ale to kvoli tej kohensivite II ,I su mäksie a Dr.Ocenas mi dal tie II tak teraz mozno pojdem bud Nagory alebo ES nakolko Cerven s nimi robi ale teraz idem viac nos riesit prsia sice spravime konzultacku ale opku kedy dame netusim musim nasetrit prachy.Inak konzultacku som mala mat az v maji 2014 ale po znamosti to pan Dr.asi nema az take plne :-)

lilabmw

Angela3531

obvod pod prsiami vobec neviem nemerala som sa cez mam tak 92/93cm.Prsia uz nechcem od Ocenasa je predrazeny hrozne.Takze teraz na konzultacke budem riesit nos aj prsia.Chcela by som asi 600ml uvidime co povie väcsie urcite nie uz nakolko sa venujem fitness.V perach mam len 1ml to je n uplne zanedbatelny rozdiel to len zvyrazni tvoje vlastne pery

syner

all

Keď padla zmienka o nepodarenej operácii, chcela by som vedieť, či tu bola dáka zmienka o nevydarenej operácii od Dr. Červeňa

mám pred operáciou takže rada by som to vedela... ďakujem...

zoja83 nedokážem si ani predstaviť čo vsetko si si musela prežiť... :(

Angela3531

Titten. Dakujem,ty si kolko po opke?Mas ich pekne,vypadaju ako gulate a su pekne velke,asi preto ze si utla pod prsiami,ja mam pod 75cm a teraz cez prsia 90,mne sa zda,ze ja mam tie jazvy tak vyssie,akoby uz na prsniku,nevidno ich a aj sa rychlo zahojili

Titten

Baby, kolko vam trvalo, kym vam prsia zacali sadat? Neviem ako to nazvat, ale mne vkuse prsia stoja a tym padom vlastne nemam vytvorenu ryhu, kam by sa jazva schovala. Mam anatomicke implose

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk