Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

barbora10
ahoj, chcem sa opytat ci ti po kojeni to vlnenie je aj vidiet, alebo len v nejakej polohe to citis. koncom mesiaca ma caka opka a este som nekojila..dik

cafex

Fuha dlho mi trvalo sa sem znova dostat, uponahlane všetko :-). No už ma pekne stresy chytaju.Už len 3 dni a je to tu 13.9. operacia, 1. vzivote.Tak sa moc bojim :-(

barbora10

BritneyBitch
no presne tak by som to chcela:)ja mam implantaty od roku 2010,som aj v galerke,mam 350 gulate.ja som bola maximalne spokojna,lenze 11mesiacov kojenia im dalo zabrat:)mam vlnenie,kedze som aj dost schudla po porode a tym padom aj mierny pokles.tvarovo su stale velmi pekne,ale na tej kozi vidiet,ze pred tym bola viac vyplnena:)chcem to opravit a zaroven dat upravit aj nos.obavam sa,ze mne by bolo treba kompletku:)

Luky2112

Strangeemily

ja som tiez este nikdy nebola na nic operovana,takze fakt nemam ani sainu o tom ake to je ked sa preberiem....ja som rodila ale to je len par hodin bolesti a nie nejake 4 dni ;) ja mam sice dost nizky prah bolesti ale tak zase nejako vydrzim,ja sa len obavam toho ako to zvladnem so synom...a kto ta operoval a kolko ml mas?

16kristina02

Ahojte baby, už sa to pomaly aj mne bliži (24.9) a tým ma aj napadaju všelijake otazky :-D napriklad tým že budem mať vkladane imploše cez dvorce, ked sa mi stiahnu bradavky (pri zime,...) to šitie nebude nejako porušene? bolestivejšie? :-D