Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

chantal12

Ahojte kočky,

som tu nová, ale fórum čítam už dlho kvoli mojej kamoške čo tu píše a je po opke... Tiež sa rozhodujem pre opku, lepšie povedané som sa pevne rozhodla len chcem ešte poradiť s niektorými vecami...

Elissa

Babyyy,
presne za 6 tyzdnov ma caka opka. Nejake rady, co robit/nerobit v obdobi pred operaciou? Tyzden pred mam uzivat ascorutin. Ale skor myslim, nieco napriklad na posilnenie imunity, alebo radsej ziadna chemia?

tomyum1

assabloy

ku ktoremu lekarovi si sa nakoniec rozhodla ist? cervenov termin si uz niekto rezervoval namiesto teba?

a este som sa chcela spytat, lebo ja som riesila podobny problem ako ty (asymetriu), co ti povedal lekar, da rovnake implantaty alebo rozdielne? asi len na zaklade foto moze zatial posudzovat, predpokladam, kedze si v zahranici a nevidel nazivo... dakujem za odpoved :-)

zlaticko_7

Ahojte dievčence. Som staro-nová čitateľka fóra takže čo-to som si v minulosti čítala. Teraz som sa ale na 100% rozhodla, že do toho idem aj ja, preto by som sa chcela dozvedieť pár vecí hlavne čo sa mudr. Mládka týka. Či ste s ním boli spokojné aj keď na veľa fórach som čítala že ho odporúčajú ale najviac ma zaujíma aká bola konečná cena operácie a za ako dlho vás objednali na konzultáciu a samotnú operáciu. Rada by som nazrela aj do galérie, čo preto treba urobiť? :) Ďakujem za odpovede :)

assaabloy

Micka111
ano spravny mas email ja som tiez predchvilou poslala znova nejake fotky, neboj oni budu coskoro v galerke ;)

strangeemily

paris111111

a posles aj foto?neboj bolesti zmiznu a budeme sa tesit:)no ja mam 161 cm takze krpana:)a neboj vsetko bude ok a potom napis urcite co ti doktor povedal:)

Micka111

ahoj,vies co mne sa zda ze ja som hned dostala odpoved,ale ja som tam uz vyse roka a vtedy sa mi to tu zdalo aj take zivsie:)ale tak zajacik si spravu urcite najde neboj,ja budem tiez posielat potom foto:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.