Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

All

myslite si, ze je markantny rozdiel medzi znackami implantatov? Su tie Mentory fakt najlepsie? Ved kazdy chvali tie svoje,tak podla coho si mam vybrat???

assaabloy

Angela3531
dakujem.ja som v zahranici.skusim zajtra ist tu do obchodu s prirodnymi liecivami a na nieco take sa opytat..a tie stavy dobre, budem pit, caje tiez.dufam ze to dobre dopadne,velmi by ma mrzeli zle vysledky :(
skusim pit aj jablcny ocot, ten detoxikuje telo, ale aj dieta s tym. nechce sa mi do toho ale ak to musi byt tak to urobim. esteraz vdaka.

Angela3531

assaabloy. Ahoj,skus caj z DM drogerie Silibyum mariansky,neviem ci som to spravne napisla,ten je dobry na ocistu pecene a celkovo aj zihlavovy a potom vela citrusovym stiav...

assaabloy

iveta84
dakujem :) inak to co mas s prsnikom som uz tu citala vraj sa to upravi casom, som si ista ze to tu uz niekto pisal. ale napis email lekarovi alebo zatelefonuj. ja idem ku svehlikovi, on mi vzdy odpise kazdy email velmi rychlo skus napisat mozno aj jemu jsvehlik@yahoo.co.uk
chcela som sa vas vsetkych este opytat, ako to je s predoperacnymi testami, co by som mala a nemala robit alebo mohla. mam mesiac pred operacnymi aj operaciou, troska sa obavam mozno pecene lebo som cele roky brala privela liekov, ale ak je nieco co mi moze pomoct sa troska ''vycistit'' detoxikovat prosim vas o nejaku radu. mam este mesiac, obcas velke migreny preto tie lieky. skuste mi poradit aj ked je tam nieco este co by mi mohlo pomoct.prosim :) dakujem

uľa2013

Čaute babule, som presne ôsmy deň po opke a je to naozaj pravda, že je to deň čo deň lepšie.
Pôvodne som mala na opku ísť 7.1.2014, ale niektoré baby odriekli termíny a tsk som v polovičke augusta dostala telefonát od sestričky. Tak ma to potešilo, že som skákala od radosti. 24.8. som podstúpila operáciu.
Prvé tri dni boli dosť nepríjemné, bolesti pri každom pohybe. Našťastie som mala kompletnú opateru od môjho drahého a dcérky. Zaonchádzali so mnou ako s bábätkom.
Dnes som sa prvý krát sama osprchovala, samozrejme len od pása nadol. O dva dni idem vyberať stehy. Ak niektoré váhate, netreba sa toho báť, zhruba po týždni príde úľava a život sa pomaly vracia do normálu.

syner

Elissa

no tak vsetko zavisí od pohybu...napriklad ten tvoj eliptický trenažer ma nebavil ani jeden den...vobec necitim,že by som pre svoje telo niečo robila...tak išiel preč :) nič nema na behanie na čersvtom vzduchu

syner

Micka111
no 10den po opke a už si fit? Super teším sa s tebou!!!!! :D to ja akurat budem mat po opke rovno Vianoce :) tak to by mohol byť pekný darček, že bez bolesti...

Iveta84

Baby, ktore ste dlhsie po opke...

Ja som skoro 9 tyzdnov, vsetko ok aj na kontrole. Mam ale jeden "problem". V jednom prse citim ako keby implos, v jednom vobec. Doktor povedal, ze to sa este ma upravit. Nie je to bolest, ale napriklad ked chcem behat, ten jeden prsnik citim, pohyb v nom. Lepsie to neviem opisat. Mali ste niektora tiez takto a potom to prestalo?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk