Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

zoja83

Mne dával okrúhle implantáty značky Mentor 375 a vysoký profil.

dr. Kováč robí hlavne s Mentormi občas dáva Nagor alebo Arion.

Titten

Akurát som sa fotila a fotky posielam do galérky. :-) Teraz je to presne dva týždne a jeden deň po operácii.

anonym_76

bianca77
ahoj
doky povedal ze nie je rozdiel medzi ES a nagor,ze obidve su dobre..tak zatial som to tak nechala.

anonym_76

enny99
ahoj,teploty Ti uz ustupuju? ake ATB beries?ty si bola operovana v PP? ci dr.cerven za tebou domov prisiel ta pozriet,kvoli tym teplotam..?erika

strangeemily

Micka111,Titten

ano uz som doma,ked som sa zobudila v pondelok po opkne som bola velmi prekvapena ze skoro ziadne bolesti:)len take tahanie som citila a trocha tlaky ale dalo sa to zvladnut:)stale som si v pohode sadala a chodila na wc:)v utorok to bolo trocha horsie ale ked som si v nemocnici uvidela prsia ze ake krasne mi doktor spravil,som ani na bolest nepomyslela:)teraz doma odpocivam,priatel sa o mna stara ako o mimino a som na Flectore co mi aj fajne pomaha,snazim sa hybat ako sa da ale dost rychlo sa unavim a trocha tachsie sa mi rozprava,musim pomalicky vsetko robit,viac sedim ako lezim lebo sediaca poloha je mi prijemnejsia:)no co musim to vydrzat:)a pre doktora Cervena som bola rozhodnuta hned a ten pristup a vsetko okolo toho 100bodov:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk