Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

chantal12

zlaticko_7

chystám sa do Nitry- Avelane clinic, buď Kováč alebo Mládek. Obaja sú vraj super...

Micka111

pozerala som s kamoškou v galérke tvoje fotečky a musím povedať, že to sú NESKUTOČNE KRÁSNE PRSIA!!! Aj tvar aj velkosť... to si si určila ty alebo poradil doky?

bianka77

enny99
robil ti nieco s bradavkami? Ked ich mas prelepene? Alebo ti tade vkladal implantaty? Ale mas ich velmi pekne,prirodzene a akurat k tebe,aj ja by som take chcela... :)ja mam sice o 20ml menej(ale to je asi nic) ale zasa väcsi zaklad,ale som aj o 10cm nizsia.....no takze tiez mam obavu ci nebudu velke...no musim to s nim poriesit :))))

chantal12

Ahojte kočky,

som tu nová, ale fórum čítam už dlho kvoli mojej kamoške čo tu píše a je po opke... Tiež sa rozhodujem pre opku, lepšie povedané som sa pevne rozhodla len chcem ešte poradiť s niektorými vecami...

Elissa

Babyyy,
presne za 6 tyzdnov ma caka opka. Nejake rady, co robit/nerobit v obdobi pred operaciou? Tyzden pred mam uzivat ascorutin. Ale skor myslim, nieco napriklad na posilnenie imunity, alebo radsej ziadna chemia?

tomyum1

assabloy

ku ktoremu lekarovi si sa nakoniec rozhodla ist? cervenov termin si uz niekto rezervoval namiesto teba?

a este som sa chcela spytat, lebo ja som riesila podobny problem ako ty (asymetriu), co ti povedal lekar, da rovnake implantaty alebo rozdielne? asi len na zaklade foto moze zatial posudzovat, predpokladam, kedze si v zahranici a nevidel nazivo... dakujem za odpoved :-)