Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

lilabmw,

pozrela som fotky tvoje. KOlko mas obvod pod prsiami? Lebo na tebe veru nevyzeraju tie 400vky velike.
Mas urobene aj pery? Prsia chces si opat u Ocenasa, alebo u Cervena davat?

Angela3531

Lilabmw. Ahoj,pozerala som tvoje foto,tiez mam 400ml som sice len 3mesiace po,ale mohla som ist do vacsich...kolko teraz zvazujes ze by si si dala?Cim mas zvacsene pery?

lilabmw

Caute babulky chodi sem este niekto z mojich starych co sme sem chodili?Chcela som vam len zdelit ze idem na konzultacku buduci tyzden piatok k Dr. Cervenovi ideme riesit nostek plus spravime aj konzultacku kvoli väcsim implosom :-) tešim moc

BritneyBitch

Čaute babenky.

Dlho som tu nebola. Som tri mesiace po operácii a premýšľam nad väčšími implantátmi.

Sú tu nejaké kočky, ktoré si šli na opku ešte raz a dali si ešte väčšie imploše?

Ako ste zvladali rekonvalescenciu v porovnaní s prvou operáciou?
Ste spokojne s väčšími? Alebo naopak neodporúčate kvoli chrbtici a podobne?
Mám 390VP, zdajú sa mi úplne malinke.

Micka111

zoja83

Mne dával okrúhle implantáty značky Mentor 375 a vysoký profil.

dr. Kováč robí hlavne s Mentormi občas dáva Nagor alebo Arion.

Titten

Akurát som sa fotila a fotky posielam do galérky. :-) Teraz je to presne dva týždne a jeden deň po operácii.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.