Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Micka111

no niektore tu pisu kokosový... mam aj ten aj ine takže budem masirovt len taky fukot :D inak ak by sa ti chcelo tak mi možes napisat na syner@azet.sk zaujima ma celkovo ako dlho si po opke citila neprijemne bolesti hlavne pri domacich prácach...

Micka111

Syner

Ja som sa na operáciu chystala tak, že som nejedla žiadne lieky, žiadne vitamíny. Najlepšie je určite papať čerstvé ovocie a zeleninu to je najlepšia forma vitamínov :-) A prsia som si týždeň pred opkou masírovala detským olejčekom :-)

syner

Ahojte,,,

baby viete čo ma ešte napadlo... čo je dobré robiť pred opkou a čo určite nie... napriklad dáke vitamíny? pripraviť na to telo alebo cviky? aby ma bolel menej chrbat atd. čo by ste mi ešte poradili? čo by ste robili inak keby idete na operáciu?

a ešte jedna vec: opbjednať si dve tie pooperačne podprsenky či jedna bude stačiť?

Micka111

Zoe23

Ahoj, áno mala som aj drény, strašne som sa tých hadičiek bála, že ako pôjdu von, že to bude bolieť... :-) ale pán MUDr. Kováč ma ubezpečil, že to bude chvíľočka, že to zvládnem a tak aj bolo. :-)

Lucky123

Ahoj, ooo tak super teda :-) Ja som 5 deň po, budúci týždeň mám kontrolu. Implantáty mám okrúhle a pod svalom.

Matulka23

Lucky123

ahojky Luci, áno mala by si mať prepúšťaciu správu a k tomu také taktičky silikónov z pravého aj z ľavého prsníka :) ja som bola tiež na Interkliniku Mudr.Rácz-mám mentory, som 3 mesiace a dva týždňe po opke :) u koho si bola ty a ako si spokojná? nebolí už nič?

assaabloy

....chcela som ten termin dat jedej z vas, ale zial, nepodarilo sa kvoli jej dovodom, tak mozme skusit s niekym inym ak ma niektora zaujem ;)

assaabloy

all
ahojte, termin u pana dr. Cervena na 02.10 musim odvolat, ak si myslite, ze sa to da na niekoho z vas presunut namiesto mna tak mi napiste na mojaposta777@centrum.sk
konzultacia 27.9, operacia 02.10
neviem, ci tato klinika nieco take dovoli, ak ma niekto zaujem napiste mi email, vymenime si udaje a skusime to vybavit.
dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk