Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

Ahojte :-)

Chcela by som sa s vami podeliť o moje pocity po operácii. Dnes je to 10 deň po a žiadne bolesti už nemám...je to úplne supeeeer taká som šťastná...teraz sa už neviem dočkať toho kedy pôjde dole aj tá podprsenka :-) Už teraz môžem povedať, že to stálo za to! Aj za tie bolesti! Keď si vidím tie pekné prsia veľmi sa im teším aj opuchy postupne odchádzajú... :-)

Ešte som chcela napísať ten hlavný dôvod prečo som si vybrala dr. Imricha Kováča...môžno vás to bude zaujímať.
Vybrala som si ho aj preto, že je súdny znalec pre plastiku. Takže, keď sa niektorá žena bude súdiť s nejakým lekárom, tak skončí pravdepodobne u Kováča. Práve on je ten, kto posudzuje či bol postup zvolený správne alebo nie.
Určite som si vybrala toho NAJ, NAJ!

Titten

cafex,

a skusala si si u neho tych 250ml v podprde? Podla mna na 156cm je to dobra velkost. Kamoska ma 173cm a ma 300ml a pekne prska ma, tak si vezmi kolko je rozdiel medzi vasimi vyskami.

anonym_76

ANGIE 77
ahoj,chodis sem este?napises mi prosim ta tvoj mailik do mojho ?/ erikulo@centrum.sk chcela by som sa ta nieco opytat ohladom nagorov..dik

cafex

Fuha, ked to tu tak čitam tie vaše objemy, ktore vam doktori radia je mi až smutno :-(((( Mne dr. povedal, že 250ml a stop, že viac sa mi nezmesti.Som sice mala vyškovo 156cm :-) ale chcela som pekne plne prsia a toto no neviem čo z toho bude.

Elissa

Syner

To mas super vahu :) Mne sa akosi nedari schudnut, mam zakliatu vahu:) Najma som zvedava, kedy od opky budem moct cvicit (na eliptickom trenazeri).

Bianka

V podstate zavisi to od mojho rozhodnutia, ale doktor Cerven odporucil 410 ml. Nemala by som vymyslat. Vysledny efekt - plne trojky, mala by som nosit 80C. Pooperacnu budem objednavat bielu. Najprv som chcela ciernu, ale tiez ma sestricka odhovorila ;)))

assaabloy

dievcata ktore mate po operacii, kolko dni po opke sa mozeme osprchovat, ist von na prechadzku a normalne sa hybat? viem, ze tu pooperacnu podprsenku treba nosti 6-8tyzdnov, len som chcela vediet kedy asi budem moct ist medzi ludi tiez :)