Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucky123

fufu

ahoj, mne doktor povedal, ze 3 tyzdne po opke mozem nosit sportovu podprdu.
a ze ked prilozitostne a kratkodobo, tak mozem 2 tyzdne po opke..

Lucky123

Micka
ahoj, ja som mala opku minuly tyzden vo stvrtok.vedie sa mi uz celkom dobre. dnes som bola okrem kontroly prvykrat vonku.. obed, ihrisko a tak:)
A Vy mate/ste mali tie cerstve silikony take kockate? myslim tvarom, napr. ja ich ma zdola take hmmm, proste nie oble..

all
baby, co ste boli v Interkliniku dostali ste papiere od implantatov? musim im napisat, nech mi daju podklady k tomu...

zoe23

Micka111
Hej hej, 6tyzdnov som po, uz sa mi to ani verit nechce, zda sa mi to strasne dávno a bola som v Avelane u MUDr.Mládeka:) A mala si aj dreny?

Lucky123
ja mam papier s nalepenymi štitkami od implošov aj karticku(dokonca dve) a na klinike by mali mat tiez kopiu, oni su to povinní archivovat tusim az 40 rokov.(nebola som tam kde ty, no aj tak...)

fufu

Micka111
Ahoj, ja som bola v pondelok na prsia aj brucho. Som celkom v pohode,dá sa to vydržať aj bez analgetík, len už nemôžem obsedieť, tak som začala robiť fotoknihy:)

Lucky123
áno, dostala som na Mentory podobnú kartičku s nálepkami ako pri hyalurónke. Mám si ju prefotiť a kópiu nosiť v dokladoch. Myslím, že také dostali všetci, aj s ES

Micka111

Ahojte baby! :-) Ktorá je tu ešte po čerstvej plastike pŕs? :-) Dnes je to môj 4 deň po. Cítim sa fajn v noci som sa konečne dobre vyspala, bolesti ešte mám, ale dá sa to vydržať.... :-)

Zoe23

A ty už máš po operácii pŕs? U koho si bola? Som tu nová tak sa tu musím ešte "udomácniť"
:-)

Lucky123

ahojte, mi tak napada, Vam dal doktor nejake papiere/potvrdenie o silikonoch? ja ked som napr bola na hyaluronke pod oci, tak som dostala taku nalepku z inekcie s presnym popisom a vyrobnym /ci akym/ cislom.
Ozaj, aku podprsku ste si kupovali? mne lekar povedal, ze o tyzden si mozem kupit nejaku sportovu podprsenku..
a zajtra idem s rodinou na obed. rychlo poradte, ako a co si mam obliect, nech mi z toho netrci ta pooperacna hruza podprsenka..
ja som totiz nikomu nehovorila o opke

zoe23

Micka111
dakujem za odpoved:) minule som ho videla ked som bola v Avelane a posobil velmi fajn, tak tešim na foto, som zvedava uz :D

zoe23

cafex
citala som Pripomienky na Admina-ale oni s tym nič nemaju, tu galeriu ma na starosti jedna z nas(spravkyna Zajačik) a mozno je na dovolenke, lebo aj ja som asi 2 dni dozadu posielala foto a nie su nahodene:) asi musime čakať.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk