Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucky123

ahojte, mi tak napada, Vam dal doktor nejake papiere/potvrdenie o silikonoch? ja ked som napr bola na hyaluronke pod oci, tak som dostala taku nalepku z inekcie s presnym popisom a vyrobnym /ci akym/ cislom.
Ozaj, aku podprsku ste si kupovali? mne lekar povedal, ze o tyzden si mozem kupit nejaku sportovu podprsenku..
a zajtra idem s rodinou na obed. rychlo poradte, ako a co si mam obliect, nech mi z toho netrci ta pooperacna hruza podprsenka..
ja som totiz nikomu nehovorila o opke

zoe23

Micka111
dakujem za odpoved:) minule som ho videla ked som bola v Avelane a posobil velmi fajn, tak tešim na foto, som zvedava uz :D

zoe23

cafex
citala som Pripomienky na Admina-ale oni s tym nič nemaju, tu galeriu ma na starosti jedna z nas(spravkyna Zajačik) a mozno je na dovolenke, lebo aj ja som asi 2 dni dozadu posielala foto a nie su nahodene:) asi musime čakať.

cafex

Bože mna asi už porazi, neviem tu vôbec najsť tu spominanu galeriu.už som aj poslal svoju fotku a stale mi žiadna odpoveď neprišla :-(((((

Nena1

Elissa
kokosák kúpiš v DM - drogerii, ale, či zaberá proti striám, tak to neviem. Ja som sa ním natierala až po operácii na zahojené jazvy. Daj 410 ml. Pozerala som Tvoje foto a základ skoro ako ja :-) Ja mám 410 a neľutujem. Teraz nosím 75D! Lenže ja mám Polytechy. Ale veľký rozdiel medzi 375 a 410 nie je.

Elissa

ahojte babule

dlho som tu nebola, chcem sa spytat, niektora z vas tu pred par mesiacmi spominala natieranie prs kokosovym olejom (uz pred opkou, ako prevencia vzniku strii). Aky to bol, prosim, olej a kde ho zozeniem?

Stale sa rozhodujem, ci nepojdem do mensich implantatov - mam navrhnute VP 410 ml ES (TMM3-410)- ale zvazujem 370 ml (TMM3-370). Myslite, ze je medzi tymito 2 velkostami velky rozdiel? My sme sa Dr. dohodli na 410 ml, no zacinam mat obavy, aby to nebolo vela.

A este co sa tyka predporacnych - mozem ich zahrnut vramci preventivky u obvodnej lekarky?

Vdaka

enny99

all
nie je tu niekto kto ide zajtra na operaciu do ZV ku Cervenovi? drzte mi palceky, konecne som sa dockala po pol roku tak dufam ze vsetko super dopadne....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk