Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

Cafex

Podla mňa dr. Kováč by sa neuspokojil s polovičným riešením,určite by nerobil a ani nenavrhol modeláciu keby nebolo treba. Už som viac krat počula,že niektorí starší doktori nie sú už takí precízni. Keď im pacientka povie,že chce len jednoduchú augumentáciu,urobia jej ju aj keď výsledok nemusí byť vždy ideálny.

O Kováčovi je známe,že je posadnutý dokonalosťou čoho dokazom som ja ;-)))

Elissa

Syner

A kolko mas pod prsiami, vysku a vahu? Nech si to porovnam :) Ja mam 173 cm a 64 kg. Tiez doverujem lekarovi, ale cim sa mi blizi termin, tym zacinam viac spekulovat :-)

Bianka

Nie, konzultaciu uz neplanujem. V podstate mam vyskusane 370 ml a 420 ml. 410 nemal v ambulancii, ale pre predstavu staci. Uz to zavisi len od mojho rozhodnutia, ze do ktorej velkosti pojdem. Ale doktor Cerven povedal, ze aj ked schudnem, tie prska budu pekne. Cize stale bola rec o 410, asi by som nemala vymydlat :-) Cize staci uhradit implose cca mesiac pred opkou? A predoperacne si kedy budes vybavovat?

Titten

Lucky123

mne povedal, ze nedvihat ruky vysoko, soferovat po 2tyzd, aj ked ja som to citila este aj po 3tyzdnoch az po mesiaci to bolo ok pri preradovani.

Celkovo kludovy rezim nie je na skodu. Sportovu podprdu som mala z tesca, este teraz som ich tam videla, tu som mala kym sa skafac susil.

kolko mas pod prsiami obvod, ze problem s podprdou? Ved 370ml je uplne v pohode velkost

Lucky123

all
ako ste baby boli na tom so soferovanim po opke? ja som vcera soferovala po ba asi 20 km a cela som z toho ostala ubolena..este aj dnes mam taky divny pocit v hrudi..
inac, ma udivuje, ake rozne su rady po opke od lekarov. mne lekar povedal, ze vsetko mozem a mam robit, nic mi ublizit nemoze, po tyzdni s kludom soferovat, nedvihanie ruk nad hlavu ani len nespomenul. len ze tazke bremena nemam tahat...

Lucky123

Syner

ahoj, ja by som brala skafandre urcite dva. po 11 dnoch bola moja pooperacna podprska zrela na pranie a ja zufala, ze co na seba - hlavne na svoje nove prsia. tak som sa dala odviezt do eurovea, stravila tam 2 hodiny, bola vo vsetkych sportovych obchodoch, aby som zistila, ze vsetky sportovky su mi male.. a to mam 370ml! bud kosiky mi boli male, popr kratke, ze mi z toho polka prsa hore liezla, alebo mi bol uzky obvod pod prsami. nakoniec mi napadol marks, kde som nakoniec sportovku kupila. cela stastna som ju doma obliekla, oprala pooperacnu..tot spokojnost trvala asi dve hodky, ked som zistila, ze ma sportovka otlaca krizom cez prsia a zanechava otlacene ciary.. rano som bola staaastna prestastna, ked som si svoj skafaner mohla na seba natiahnut:))
buduci tyzden mam kontrolu, tak skusim kupit na klinike este jednu pooperacnu. lekar mi ukazoval jednu veo, vraj "letny model", nebola taka skafandrova..
nemate ju niekto? viete kde sa to veo pradlo da kupit v ba, alebo online

Micka111

Syner

Ahoj :-) no už mi je super, lieky od bolesti si už nedávam spim dobre. Bolesti pocitujem ked sa snazim nieco zdvihnuť som taka slaba este vsak ne to len tyzden aj deň po :-) snazim sa setriť, ale pohybujem sa ovela lepsie uz si aj vrkoč z vlasov viem spravit :-D s domacimi pracami to neprehanam,to pocka nechcem si ublizit... priatel sa o mna stara dobre aj o vsetko :-)

Vcera som mala kontrolu a prevaz, konecne som si moje velke kozy videla su uzasne,nemam ziadne modriny co doktora Kováča prekvapilo. Jazvičky sa pekne hoja,ziadny zapal nič tak sa velmi tesim :-)))) uplne mi tie 375ky okruhle sadli ako uliate hned to lepsie vyzera s prsiami :-)))) Velmi krasne mi ich spravil vsak sa vam s nimi pochvalim potom... V sobotu sa mozem uz sama cela normalne osprchovat. Skafander ti podla mna staci jeden aj ja mam jeden :-) vlhke utierocky velmi pomozu ked sa budes velmi potit.

Drzim ti palce na tvoju opku!

strangeemily

Caute zienky,tak som sa dockala a v pondelok ma caka operacia:)ide z vas niektora v pondelok do BB k Cervenovi???

cafex

Titten
Ahoj, no ja som bola na 1. konzultacii v Avelane dr. Kovač, no a ten mi to povedal, že by mi musel robit aj tu korekciu a že to bezpodmienečne.A to sa mi moc nezdalo, tak som bola na druhej konzultacii dr. Marsal a ten mi povedal, že by žiadnu korekciu nerobil, nakolko to podla neho nie je nutne a že sa mi prsia behom roka zmenia, že aj tak by mi zostali len dve velke jazvy.človek nevie čo si ma mysliet. :-)))

Titten

ewel007,sandrine7 a zoe23

baby krasne prska mate

Ewel, ty mas kolko po reopke? To som sa nedocitala, 700ml? ci 600ml?
Mozem sa spytat, aky mas teraz kosik a obvod pod prsiami?

sandrine, ty si taka stihlucka, ze tie prsia presne ti sadli.

Zoe, ty mas presne rovnake implose ako ja a predsa inu velkost ti urobili. kolko mas pod prsiami? Ja mam s nimi 70D