Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucky123

fufu
ja dufam, ze sa zmensia..tiez mam bomby:) nahe mi to pride este akotak ok, ale dala som si saty na hole telo a vyzerala som prilis-prilis ceckata.
tiez ich mam este daleko odseba, tak som zvedava ako budu podstupovat.
ja mam tiez mentory, racz asi iba s tym robi..

Lucky123

zoe 23
dakujem za dobry tip. kokosak sa mi minul.. vcera som vecer namiesala olejcek zo shea masla, kakaoveho masla a hroznoveho oleja. tym sa budem natierat, kym mi niekto zbehne do dm po kokosovy olej.

fufu

zoe23
ďakujem za povzbudenie, ty máš koľko po opke? Mne sa totiž v tej pooperačnej podprde tie prsia zdajú ako bomby.Niekto hovorí, že sa zmenšia, keď ustúpi opuch a niekto, že keď dám dole tú sťahujúcu podrdu, budú vačšie, tak neviem...Máš s tým nejaké skúsenosti? alebo ostatné baby?Mám ich aj ďaleko od seba, ale to sa vraj upraví.Inak odporúčam dr. Červeňa, vždy sa snaží ísť pacientke max. v ústrety.

cafex

Titten
No presne medzi tymito dvoma doktormi.Ako tiež mam pocit že Mentory su asi lepšie,ale som v pomykove ked tolko bab chodi k Červenovi a maju Eurosilikone a su spokojne.Len ked človek zajde troška viac do hlbky O tych implantatoch tak na Mentory žiadne zle odozvy nie su.Aj ta vzdialenost, ja som z TO tak mam Trnavu bližšie než BB.Ako tak som sa nato dlhe roky tešila, že teraz mam z toho už hlavu ako melon.nemala som ani šajn, že to bude take ťažke si vybrat.

Titten

cafex,

takze sa rozhodujes medzi Cervenom a Marsalom nakoniec?

Keby len implose volim, tak Mentory, ale tak baby od Cervena maju skoro vsetky ES a spokojne su.
Zvaz aj vzdialenost, ako sa ti na kontroly a pripadne riesenia komplikacii bude dochadzat ak by cosi.

cafex

Baby poradte, dilema.Co je lepšie eurosilikony alebo mentory?Mam vybranych dvoch chirurgov a ten lepši chirurg pracuje s eurosilikonmi a ten menej znamy s mentormi.Ďk

zoe23

Lucky123
Ahoj, ja som den operacie cely prespala, zobudila som sa asi 4x na 5min. a ked som sa nepohla,tak mna fakt nic nebolelo tak neviem či som mala v sebe niečo utlmujuce že som stale spala...Keby som mala strasne bolesti tak ja by som im tam určite revala tiez, mne by to bolo jedno, ved aj tak som vyzerala jak troska :D Ja som sa natierala kokosovym olejom ako vacsina bab. Tak sa držkaj, zachvilu uz bude dobre:)

Fufu
ty to zvladas super teda, aj ty sa drž, ty si tu asi najčerstvejšia ceckana teraz ze?!

Lucky123

ahojte, ja som po vcerajsej kontrole odlepene - az na tie lepky okolo dvorcov. ale aj tak hura..som mala pocit,ze mi tie vsetky leukoplasty vyzeru kozu..
Baby, citam o Vas ako o hrdinkach..ja som dva dni po operacii bola na prasky /doslova/ a viackrat,hlavne ten prvy den, som plakala od bolesti. teraz som tyzden po no, co ja viem, neustale citim tlaky, niekedy vnutri, niekedy pri bradavke, inokedy ma tak pichne ze bezim kontrolovat do zrkadla:) a prsia mi casto neviem preco skameneju..
ozaj pouzivate niekto na nove prska nejake dobre olejicky? na peknu kozu a ako prevencia strii? ahojte a pekny den

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk