Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Micka111
ja mam asi mesiac pred opkou 09.10 a vobec som ju nevysadila, dufam, ze to nevadi a ani nijako neskodi. skusim napisat lekarovi a hned sa ho spytam nato. dakujem

Micka111

assaabloy

Antikoncepcia sa pred opkou vysadiť myslím, že nemusí. Ale je určite lepšie nebrať ju najlepšie 3mes. pred plánovanou operáciou.
Ja som antikoncepciu vysadila.

Micka111

Syner

Môžem ti to aj tu kľudne všetko napísať, ak by to zaujímalo aj iné ženy. :-)

Ja som si zaobstarala len ten klasický detský olejček je dobrý na pokožku a aj pekne vonia. Keď som používala klasické telové mlieka, tak som mala aj vyrážky na tele. Neviem aký je ten kokosový nemám s ním skúsenosti, tak ti neviem povedať, ale ani ten nemusí byť zlý. Môžem ti ešte odporučiť nechtíkový olejček z lekárni aj ten je veľmi dobrý. Takže som si prsia pekne masírovala, aby sa mi uvolnili pred opkou p. MUDr. Kováč mi to povedal na konzultácii, že to mám robiť tak týždeň pred.

Čo sa týka operácie mala som ju v utorok, dostala som náladovku a už som bola úplne uvoľnená a odviezli ma na sálu. Ja som sa vôbec nebála, tešila som sa na väčšie prsia :-)) Po OP ma hneď prebrali prvé čo bolo som si chytila prsia :-D Potom prišli bolesti poviem pravdu bolí to, cítila som silný tlak na hrudi akoby na mne sedel slon. :-D Implantáty mám pod svalom, vraj to vtedy viac bolí, ako pod žľazu. Dostávala som od bolesti, takže sa to dalo zvládnuť! Postaviť som sa celý deň nevedela ani na WC ani nič len som ležala. Na druhý deň som už vedela ísť sama na toaletu. Stále to bolo lepšie a lepšie, všetko má svoj čas. V štvrtok som bola z kliniky prepustená domov. Dnes je nedeľa a už je to naozaj super, hlavne veľa spím vtedy sa tkanivo najlepšie hojí.
Domáce práce- nerobím nič, žiadne upratovanie, len sedím, ležím a prechádzam sa :-D taký kľudový režim, obmedzujem pohyb v ramenných zhyboch, presne tak ako mi pán doktor nakázal. :-) Všetko dodržujem ako mám. Keď idem spať a mám ešte bolesti, dám si flector alebo ibalgin a v pohode spím celú noc.

Neviem, čo by som ešte napísala, ak som niečo zabudla dopíšem neskôr, alebo ak ťa ešte niečo konkrétne zaujíma tak sa pýtaj :-)))

A kam ideš na operáciu alebo sa ešte len rozhoduješ ku komu ísť?

bianka77

All

baby co uz ste po operacii zmenila sa vam nejako konfekcna velkost? Myslim vrch oblecenia...ked ste S,stale si kupujete S? Alebo musite uz M. Dakujem pekne

syner

Micka111

no niektore tu pisu kokosový... mam aj ten aj ine takže budem masirovt len taky fukot :D inak ak by sa ti chcelo tak mi možes napisat na syner@azet.sk zaujima ma celkovo ako dlho si po opke citila neprijemne bolesti hlavne pri domacich prácach...

Micka111

Syner

Ja som sa na operáciu chystala tak, že som nejedla žiadne lieky, žiadne vitamíny. Najlepšie je určite papať čerstvé ovocie a zeleninu to je najlepšia forma vitamínov :-) A prsia som si týždeň pred opkou masírovala detským olejčekom :-)