Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

16kristina02
to máš rozhodnúť sama o veľkosti, alebo vyberie doktor? Ak sa máš rozhodnúť Ty sama, tak by som podľa vlastných skúseností išla určite do maxima :-)

Titten

cafex,

ja som bola u Marsala v maji. Mam anatomicke mentory, bola som velmi spokojna s pristupom, klinikou aj pooperacnymi kontrolami.
Akurat zajtra budem volat, ze asi na dalsiu kontrolu sa objednavat. Som dnes presne 3mesiace po opke. Prave som bola cicky pri mori macat.

16kristina02

Ahojte, baby za mesiac idem na opku a začina mi stahovať ritu či som sa spravne rozhodla, či nebudu prsia na mne velke, mam 59kg, 165cm, čiže som neni štihlučka. chcela by som do opky schudnuť aspon na 55kil. OMG až mi žaludok sťahuje :-D Mam mať anatomicke mentory vysoký profil, 330ml a 380ml, alebo 380ml a 430ml.

Iveta84

Lucky123
No ja som od zaciatku nemala nejake velke bolesti... Kazdym dnom to bolo ale lepsie a lepsie. Mozno prve dva tyzdne hodnotim ako nejake obmedzujuce. Potom to uz bolo dost dobre.

anonym_76

Ahojte baby
neviete prosim vas, ako sa vola ten mlady doktor, co zvykne operovat s dr.červenom/ co sa u neho zauca../?dakujem

Lucky123

ahoj, tak to rada pocujem. a kedy ti zacalo byt lepsie? ja som piaty den po opke...nooo, co ja viem.. dobre mi je ked kukam telku a nehybem sa. teraz som kvoli robote bola hodinu online...koneeec..prsa zatvrdli, lezim teraz zasa ako lata

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk