Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Elissa
kokosák kúpiš v DM - drogerii, ale, či zaberá proti striám, tak to neviem. Ja som sa ním natierala až po operácii na zahojené jazvy. Daj 410 ml. Pozerala som Tvoje foto a základ skoro ako ja :-) Ja mám 410 a neľutujem. Teraz nosím 75D! Lenže ja mám Polytechy. Ale veľký rozdiel medzi 375 a 410 nie je.

Elissa

ahojte babule

dlho som tu nebola, chcem sa spytat, niektora z vas tu pred par mesiacmi spominala natieranie prs kokosovym olejom (uz pred opkou, ako prevencia vzniku strii). Aky to bol, prosim, olej a kde ho zozeniem?

Stale sa rozhodujem, ci nepojdem do mensich implantatov - mam navrhnute VP 410 ml ES (TMM3-410)- ale zvazujem 370 ml (TMM3-370). Myslite, ze je medzi tymito 2 velkostami velky rozdiel? My sme sa Dr. dohodli na 410 ml, no zacinam mat obavy, aby to nebolo vela.

A este co sa tyka predporacnych - mozem ich zahrnut vramci preventivky u obvodnej lekarky?

Vdaka

enny99

all
nie je tu niekto kto ide zajtra na operaciu do ZV ku Cervenovi? drzte mi palceky, konecne som sa dockala po pol roku tak dufam ze vsetko super dopadne....

Micka111

Zoe23

MUDr. Kováča som si vybrala na základe odporúčaní od známych, ale aj od odporúčaní ľudí na internete. Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre MUDr. Kováča je to špičkový lekár. Ak by som mala záujem aj o iné zákroky určite by som svoje telo opäť zverila do jeho rúk.

A Ďakujem! :-))

Trinity Orion

Ahojte baby.Ked ste boli niektora teraz v blizkej minulosti na Avelane klinike na augmentacii,aka je aspon priblizne cakacia doba na operaciu?U dr.Mladeka.Ja idem 26.9. na konzultaciu a nemam ani tusenia ci sa mam pripravit na cakanie pol roka aalebo kolko.A budem vdacna aj za vase skusenosti.Dik pekne:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk