Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Ahojte dievcata, tak do tyzdna by som mala zatelefonovat Cervenovi ohladom operacie, kedze pojdem do kosic ku dr. Svehlikovi, termin 02.10 je teda mozno volny pre niekoho.
Napiste mi na mojaposta777@centrum.sk
netusim, ci sa to da takto posunut niekomu, alebo mi to automaticky zrusia, ale za pokus to bude stat ;)
je vas viac co tu pisalo, ako teraz vybrat komu pomoct ???? pomohla by som vsetkym ak by som mohla verte mi :)

assaabloy

nikpik
ahoj.predoperacne vysetrenia ti urobia aj u p.Cervena ked spomenies na recepcii, vsetko zariadia, mas to za jeden den, zavolaj tam v pohode. :) nemusis ist ku obvodnej ale myslim ze budes musiet mat zddravotnu kartu pri sebe, takze si to vypytaj, cislo hadam mas tak zavolaj :)

nikpik

Ahojte
Dlho som tu nebola, naposledy este pred konzultaciou. Za mesiac mam OP u Dr. Cervena. Viem, ze uz sa to tu nikolkokrat riesilo, ale nepamatam sa :( Potrebujem si vybavit predoperacne vysetrenia. Nechcem ist ku obvodnej... Kde mi urobia na objednavku predoperacne vysetrenia za 1 den? Dakujem

tatiana17

Ahojte,
ja mam operaciu 2.10. u dr. Cervena a citala som, ze niektora ma tiez v ten den, ale ze chce tu op. posunut nejakej inej. Ktorej sa nakoniec postastilo?

bianka77

saska
no niekto si da urobit prsia v 25 a dieta planuje az v 35,nikto popredu nevie ci bude mat mlieko,ako dlho bude dojcit a tak...takze tie co to chcu....idu do toho...a rataju s tym, ze ak bude treba pojdu potom na upravu,niektore pisu, ze sa moc nezmenili,ale aj tu som citala, ze idu na reopku.ja zaklad aky taky mam....a dve tehotenstva a dve dlhodobe dojcenia urcite nechali stopy,ale to je strasne individualne,su baby co ich maju po kojeni horsie...mne napr.dr. povedal,ze teda cakal omnoho horsie ako je real,ale to nikdy dopredu nevies....

saska_k

bianka77
po pravde ja neviem vobec co bude s tym po porode, preto som sa tu chcela spytat od vas, ci niekto nema s tym skusenosti. Chcem si dat teraz veeelmi, ale troska vaham, co bude potom. Nerozumiem, preco si potom davaju baby pred porodom, ked to neskor nebude mat az tak vyznam..

bianka77

Saska
No silikon ostane rovnaky,navyse je pod svalom...moze a podla mna sa aj bude menit zlaza,ona sa meni aj vekom,vraj ubuda.....takze ta zlaza nad implantatom moze ovplyvnit celkovu velkost a tvar prsnikov,jedine ak by si nemala ziadne svoje..tak sa nic nezmeni,ale to je moj nazor....mozno niekto ma iny

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk