Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Titten
No presne medzi tymito dvoma doktormi.Ako tiež mam pocit že Mentory su asi lepšie,ale som v pomykove ked tolko bab chodi k Červenovi a maju Eurosilikone a su spokojne.Len ked človek zajde troška viac do hlbky O tych implantatoch tak na Mentory žiadne zle odozvy nie su.Aj ta vzdialenost, ja som z TO tak mam Trnavu bližšie než BB.Ako tak som sa nato dlhe roky tešila, že teraz mam z toho už hlavu ako melon.nemala som ani šajn, že to bude take ťažke si vybrat.

Titten

cafex,

takze sa rozhodujes medzi Cervenom a Marsalom nakoniec?

Keby len implose volim, tak Mentory, ale tak baby od Cervena maju skoro vsetky ES a spokojne su.
Zvaz aj vzdialenost, ako sa ti na kontroly a pripadne riesenia komplikacii bude dochadzat ak by cosi.

cafex

Baby poradte, dilema.Co je lepšie eurosilikony alebo mentory?Mam vybranych dvoch chirurgov a ten lepši chirurg pracuje s eurosilikonmi a ten menej znamy s mentormi.Ďk

zoe23

Lucky123
Ahoj, ja som den operacie cely prespala, zobudila som sa asi 4x na 5min. a ked som sa nepohla,tak mna fakt nic nebolelo tak neviem či som mala v sebe niečo utlmujuce že som stale spala...Keby som mala strasne bolesti tak ja by som im tam určite revala tiez, mne by to bolo jedno, ved aj tak som vyzerala jak troska :D Ja som sa natierala kokosovym olejom ako vacsina bab. Tak sa držkaj, zachvilu uz bude dobre:)

Fufu
ty to zvladas super teda, aj ty sa drž, ty si tu asi najčerstvejšia ceckana teraz ze?!

Lucky123

ahojte, ja som po vcerajsej kontrole odlepene - az na tie lepky okolo dvorcov. ale aj tak hura..som mala pocit,ze mi tie vsetky leukoplasty vyzeru kozu..
Baby, citam o Vas ako o hrdinkach..ja som dva dni po operacii bola na prasky /doslova/ a viackrat,hlavne ten prvy den, som plakala od bolesti. teraz som tyzden po no, co ja viem, neustale citim tlaky, niekedy vnutri, niekedy pri bradavke, inokedy ma tak pichne ze bezim kontrolovat do zrkadla:) a prsia mi casto neviem preco skameneju..
ozaj pouzivate niekto na nove prska nejake dobre olejicky? na peknu kozu a ako prevencia strii? ahojte a pekny den

zoe23

Iveta84
čoooo? aj ja chcem D-čka nosit :D sa maaš. Tak snad teda aj mne uz o 2 tyzdne pojdu te didi k sebe, lebo takto to je o ničom.
Heeeeeej mas kontrolu? aj ja chcem :D ja som tam bola v štvrtok ale najradsej by som tam ostala, ja sa vzdy tak tesim ked idem na kliniku, normalne mi ta Nitra prirastla k srdcu.
Prosim ta neopytala by si sa ho ako nasleduju tie kontroly, ja som zas zabudla, viem ze po 1 mes.,po 3, asi po pol roku, potom zeby po roku? potom viem ze po 2 a dost? On ma pekne vela kontrol :)))

Iveta84

Zoe23
Ja mam podprdy 75D. Ale push-up si este neviem predstavit. Uplne mi teraz vyhovuju bez vystuze. Mozno ked uplne zmaknu, tak skusim. Ale do vystuzenej este neviem dat. Prsia mi uz idu k sebe. Utorok mam inak kontrolu.

zoe23

Iveta84
ano, pred opkou sa bojime aby sme to neprehnali a po sa vacsine zas máli :)

Anonym_76
jasne, napisem ti :) Nie nemohol mi dat uz vacsie, povedal ze ledva tam aj tieto narval lebo som mala strasne skratene svaly alebo stuhnute povedal? nejak tak, neviem uz presne. Ja mam skoliozu, tak sa hrbim, preto budu tie prsne svaly určite skratene :(
No bolesti? ja som nemala ziadne ukrutne bolesti, praveze ja som si myslela ze na klinike mi davaju daco proti bolesti okrem flectoru,tak ked som prisla domov som cakala kazdy den ze kedy pridu te bolesti ale nic take sa nekonalo :) Ziadne tahanie, štipanie, šklbanie, prelievanie ci pobolievanie. Co sa tyka prs som pocitovala neskutocny tlak a to bolo ako take bolavé,kamenne, mala som pocit ze mam asi 10ky prsia, je to taký hnusny pocit.
Po 2 tyzdnoch zvladnes robotu ak mas sedavu.
Podprdu my od Mladeka mozme po 4tyzdnoch kosticovu,nie pushup, a nech pekne kostica ramuje implose, radsej vacsiu ako mensiu:)

anonym_76

ZOE23
ahoj, a doktor ti nemohol dat vacsie impl.?ty by si asi aj brala vacsie,vsak? ako dlho si mala silne bolesti po opke? po 2 tyzdnoch sa da ist do prace? a aku podprsenku si treba vlastne kupit ked zhodis skafander..? tiez si myslim ,ze dost blbo to doky povedal ze o 3-6 mesiacov push-up..ja mam opku koncom septembra..nechodim tu stale na forum.nemohla by si mi dat prosim ta na seba mail ak by ti to nevadilo/ moj mail: erikulo@centrum.sk? mailom sa mi lepsie komunikuje...dakujem.erika

fufu

ahoj,
hlásim sa z domu, v pondelok som bola v Novamede. Dá sa to v pohode vydržať. Som bez liekov a to mi robili aj brucho. Jediné, čo ma mrzí je, že nemôžem spať na boku a na bruchu. Dúfam, že všetko bude OK.