Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

swe

Ahojte baby, potrebovala by som popísať s niektorou, ktorá už operáciu podstúpila. Tiež chcem podstúpiť operáciu a potrebujem info :) Napíšte mi prosím na mail henrieta22520@azet.sk ĎAKUJEM

tomyum1

Zoe23

Dakujem za e-mail na Mladeka :-)

Baby od Mladeka
Bola som dnes u neho na konzultke, je to velky sympos :-) prijemne vystupovanie, uprimne odpovede na vsetky otazky... Dobry vyber ktore ste boli u neho!

Nena1

Iveta84
po 6 týždňoch som začala behať s dobrou športovou podprdou na vysokú záťaž. Ja mám z Victoria Secret, ale kúpiš aj u nás v adidase, nike... atď. Cvičiť riadne vo fitku som začala až po 2 mesiacoch, aj keď doktor povedal, že po 6 týždňoch môžem robiť všetko, dala som tomu čas. Teraz som po opke 3 mesiace a necelé 2 týždne a riadne zarezávam s činkami bez problémov :-)

Iveta84

Nela111

u mladeka su terminy relativne rychlo. Ja som bola na konzultacie v marci a v maji ma uz mohol operovat.... Niektore baby uz aj do mesiaca mali termin...

Iveta84

Syner

Ja som nemala ziadne extra bolesti ale ten sval proste citis.... Podla mna ked robis rukami, potrebujes aspon tie dva tyzdne a moj nazor je, ze aj potom este stale budes sval citit. Nehovorim ze nejaku bolest, ale bude to citelne. Ja som to hlavne mala pri krajani nozom napriklad.

Iveta84

All

Baby tie co ste po a cvicite a behate.... Kedy ste zacali vykonavat tieto aktivity? Ja som 6 tyzdnov po... A prosim, viem ze sa to tu pisalo ale znova. Ake sportove podprdy mate? Chcem na najvyssiu zataz. Kde ste kupovali? A myslite ze staci objednat potom aj cez net ci musim ist skusat? Neviem ci tu v Trencine kupim nejaku dobru... Dakujem za odpovede!

syner

ahojte...

Pomaličky,ale isto sa mi blíži moja operácia. Môj splnený sen.Naozaj by som potrebovala súrne vedieť ako dlho po operácii ste mohli vykonávať činnosť (napr. umývanie riadu) bez pociťovania bolesti.Rez budem mať pod pazuchu a implantáty dosť veľké (450 -neviem či veľkosť závisí s bolesťou ale len tak pre info)

K mojej práci potrebujem hlavne ruky, bojím sa,že budem dlho neschopná práce prípadne,že krátkou liečbou si skôr uškodím... maród byť nechcem.Mám v úmysle to riešiť dovolenkou.Na základe vašich rád, by som chcela získať predstavu akú dlhú dovolenku si mam vybaviť. Je to pre mňa naozaj veľmi dôležité.Za každú jednu odpoveď veľmi pekne ďakujem.

syner

assaabloy

ahoj taktiež poprosím kontakt mala by som záujem pre kamošku ta totiž čaka na konzultáciu až buduci rok na jar :) velmi by si jej ulahčila život zmenou termínu...viem, že je zaujemcou viac, ake ak by náhodou ani jednej nesedel termín určite daj vediet... dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk