Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

renatka71

denisa28
No prvý dojem bol super a odporučila mi ho známa, 29 ma operuje tak potom ti napíšem ako to dopadlo.

nika2008

Sandritta,

ja myslím, že budem s tým nízkym profilom spokojná, ja totiž hore / ako som už písala / vypĺňať nepotrebujem, keďže ja mám tam ten hrudník dosť objemnný a presne to povedal aj dr., že mne potrebuje vyplniť spodnú časť. Veď už teraz mám 92-93 a to tam ešte nič nemám.Zas keby bol ten vyšší profil, už by som, myslím si vyzerala,ako Rambo.

denisa28

Ahojte baby chcela by som sa opytat ako ste spokojne s dr Pikulom a kolko vas to u neho vyšlo rozmyšlam o prsiach ale len niekedy cez zimu ked bude w skole wolnejsie Dakujem za info :)))

Olesya

Chcem sa este spytat? Ako ste riesili hygienu? Prve 2 tyzdne podpazusie nejakymi vlhcenymi utierkami? A od pasa dole? Sprchovali ste sa? Po tych dvoch tyzdnoch viem, ze sa uz da sprchovat....a co vlasy? Neviem si predstavit, ze by som su ich neumyla dlhsie...

henka88

sandritta
ked si tak zoberieme, ze kazda zena a azda aj chlap tuzi po pevných prsiach, tak neviem, co namietaju :) podla mna su pevne prsia krajsie ako nejake lajdaky, ktoré vyskakujú niekam po bradu a zase tvrde ich nemame. oni su skor pevne tym, ze proste su na tom tele napevno :D a tebe sa neusadili tak úplne do slzičky, ked píšeš, že ti vedia vytvoriť tvar gule, ked si das nieco obtiahnuté? ty máš vysoký profil či stredný?lebo mne asi v tielku vyzeraju najprirodzenejsie.

Sandritta

henka88,

Ja som vzdy nosila vystrihy a mega push-up podprdy, dalo sa s nimi dobre carovat a kamuflovat, takze niektore kamosky sa aj cudovali ze co som si dala zvacsit. Teda na pohlady do vystrihu som zvyknuta. Len toto uz su take ine pohlady. Sice prska vyzeraju normalne prirodzene no ked si dam nieco elasticke co mi ich stlaci trochu a hned tam mam kopceky akokeby som mala gulate. Pri mori skoro vsetky baby nosia bez podprdy a tak, no tieto prsia jednoducho uz na prvy pohlad vyzeraju ze su pevne. Ak ma chapes co myslim, aj ked uz zmakli ze su poddajne a prijemne na dotyk su stale pevne a podla mna to je hlavne vidiet a bije do oci.
Ta zlaza na prskach sa aj mne hybe :))) Je to taka haluz. Aj sa trasu ked chodim, no to nikdy nebude take trasenie ako normalne...

V kazdom pripade uz na to kaslem. Mas pravdu, ja som si to zaplatila a odtrpela a ja s nimi zijem. Len som na nic take nebola pripravena, tak ma to tak zaskocilo :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk