Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sya

Zdravím zienky.. Ako je to s výmenou implantátu, ked rez mám pod pazuchou?? Môže mi ich dr vymeniť cez staré jazvy?? Vďaka..

bittersweet

sandritta ja si to uvedomujem asi najviac v klude vecer, cez den ma to nerusi, obcas mi vadia polohy pri spani...plus tiez samozrejme ked mam nepohodlne pradlo, zhruba ako ty. az na to ze ja bez podprdy vobec zase nechodim, vadi mi to takto chodit, jedine v obleceni kde netrcia bradavky. no a plus sa citim ze ich mam tak vacsie:D laser su vyhodene peniaze, moze ti po opakovanych sedeniach jazvy zjemnit, ale nie odstranit...ja po skusenostiach s lasermi neverim ani tomu zjemneniu. pockaj, cas to vyriesi a budes to mat pekne.

Sandritta

bittersweet,
Ja som kvoli tomuto pocitu resp. vedomiu, ze mam nieco cudzie v tele, velmi dlho operaciu odkladala. No musim povedat, ze to tak nevnimam normalne az na vynimky, ked napr. lezim na boku alebo na bruchu. Ked spim na makkom matraci tak je to ok, necitim ich, no ked mam polotvrdy alebo nebodaj spim na tvrdom tak to ani na boku nemozem spat, strasne ma to tlaci ako mam prsia stlacene k sebe az ma to potom trochu boli. Niekedy ma boli trochu ked mam dlho nejaku moc stahujucu podprdu ci moc elasticke tricko. V takychto situacich si uz v podstate uvedomujem tie implantaty lebo je to uz diskomfort ze mi nieco vadi. Inak si ich neuvedomujem vobec. A najlepsie mne je teda bez akejkolvek podprdy, vtedy ani neviem ze mam prsia, to sa ja chcem spytat doktora, ze aky by to malo vplyv na pevnost prs keby som chodila furt bez podprdy.
Jazvy zatial neriesim, skusala som aj tie silikonove naplaste, no myslim ze mi nerobia dobre, skoda 60€!
Este pockam a mozno sa popytam na laser...

bittersweet

sandritta ja som mala tiez minimalny zaklad a prsia mi nikdy do stran nesli, tak nechapem tej pohyblivosti. trocha som sa vypylasila, lebo som si spomenula na nenu1 od trsku, co jej to tak padalo, ale ja to tak nemam az, myslim ze je to ok, ale popytam sa na to na kontrole, preco to tak je a ci to moze mat zhorsujuci sa charakter. jazvy ani ja nic moc, radsej si ich prilis nestudujem, len ja som to ocakavala, vsetky jazvy sa mi hoja dlho, po cisarskom mi zbledla po roku a pol. nemienim s tym ale nic robit, chce to len cas, som skepticka voci vsetkym mastickam ci naplastam. a pocitovo mas ake tie prska, uz su uplne ako tvoje alebo si este uvedomujes, ze to je cudzi material?:) ja skor to druhe a casto v nich pocitujem akysi diskomfort, nechcem to nazvat pobolievanim priam.

Sandritta

olbia,
Do galerky sa dostanes ak napises mail na galeria@zoznam.sk, normalne sa posiela foto prs bez tvare, no ked uz tam foto mas tak ta asi nejako dohlada, pripadne posli aktualnu foto. A podmienkou este je prispievat na toto forum.

Daj potom vediet ako si dopadla na konzulacke, co ti Cerven navrhol. Baby co tu posali a mali modelaciu tak hovorili ze to neni nic strasne. Tak sa neboj. U Cervena budes v dobrych rukach ;)

Sandritta

bittersweet,

Ono to asi zalezi od elesticity koze. Niektore baby maju viacej pohyblive niektore menej, niektore menej tvrdsie niektore viacej. Je to asi individualne. Neviem teda ako moc sa ti rozchadzaju a ako to vyzera, no myslim ze pokial ti vyslovene "nepadnu" do stran je to v poriadku.
Mne sa v leze len trochu rozidu, no podla je to tym ze som mala maly zaklad a ani teraz sa tam v podstate asi nema co rozist moc, ze to tam asi nepusti.
Jedine co ma este napada a co som citala, ze dovod preco ti doktor nemoze dat uplne k sebe implose je ze by mohol pretrhnut v strede hrudnika upony svalov a vtedy ze tak "lietaju" prsia. No to uz je taky radikalny a ojedinely pripad, ktory by sa skor mohol stat amaterovi. Takze nepredpokladam ze je to tvoj pripad takze by to malo byt ok.
Nestresuj a nehladaj chyby, potom to clovek hned zvalicuje a pritom to tak ani nemusi byt :)
A jazvy mas ake? Mne sa nejako dost pomaly hoja a na niektorych miestach uz je vidiet ta jazva ako taka ciarka ako vlas, neni to moc pekne :(

AiksaS

Olysea

Ja som po operacii 2 tyzdne. Po 7 dnoch ma to uplne predtalo boliet. Prsia su este tvrde, take nepohyblive...
Chrbat ma bolel a to strasne asi 5 dni, a zhrbena som este stale. Na boku som spala asi 5dni po operacii.
Teraz je to super. Akurat mam bolave rebra pod prsiami, ale predpokladam, ze je to od tej pooperacnej podprdy, dost ma tlaci. Mne doktorks povedala, ze si mozem podpiru povolit, any chrbtica oddychla. Prve dni som lutovala, ze na co som sa to dala. Ale po tyzdni fungujem v pohode a to ma doma nici rocna dcerka

Olesya

Henka88
Dakujem za povzbudive slova.uz som si myslela, ze som asi jedina s takymi pocitmi.kazdy den je o nieco lepsi.ale uz aby bolo po tych 6 tyzdnoch....:-)

henka88

Olysea
ahoj, ja som mala podobné pocity po opke a trvalo to dosť dlho. Hlavne výčitky a nadávky na to nepohodlie, ale ais tak po 2 mesiacoch som si vravela už, že by som opäť do toho šla, a teraz po pol roku si hovorím, že by som do toho šla kľudne aj za sebou. :D stojí to za to. Tie bolesti sú normálne, stehy sa ti nemajú prečo trhať, ale určite ťa budú bolieť. Vydržať tie prvé dva týždne, a potom to už ide k lepšiemu. Ja som mala tiež záchvaty kašľa, celé pľúca zahlienené a nedalo sa mi kašľať. Pomohol mi iba cibuľový vývar :D a chodila som ako kačka, tiež zhrbená. Však keď si tak spomínam, ešte veeeľmi dlho som nechodila vystretá. Drž sa!!! a uvidíš ako s abudeš o chvíľu vytešovať :)