Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

cafex
pošli aktuálne foto svojich pŕs (bez tváre) na mail: galeria@zoznam.sk Do mailu nezabudni dopísať svoj nick, ktorý tu na fóre používaš. Cca do 24 hodín Ti príjdu prístupové heslá do galérie, kde môžeš veselo prezerať :-)

cafex

Titten
No velmi rada by som si aj nejake tie fotky pozrela, len stale sa mi neda ist do galerie nijakeho použivatela, neviem prečo :-((((

Titten

cafex,

ja som popravde pooperacne bolesti zvladala super. U mna bol najma stres pred opkou asi najhorsi z toho celeho. Pri kresleni tesne pred opkou som mu tam skoro odpadla, musel ma na posteli dokreslit, pomaly anesteu mi netrebalo:D Este ze som nemala moc casu medzi konzultackou a opkou a ze som sla hned na prvy mozny termin.
MNe sa pacilo, ze on tak otvorene hovoril aj o tych moznych rizikach, alebo ze mi aj odporucal, ze ak by bola moznost, niekomu ochytat, aby som vedela, ake to bude na pocit. Kedze som volila vacsiu variantu implosu, tak sme sa dohodli na anatomickych, lebo ja som teda nechcela az mega vyrazny obluk hore, aby to ako gula bolo.
Ja mam 168cm a 51kg a pod prsiami len 68cm, cize tiez nehrozilo ist do nejakych mega velkosti, mam 330ml anatomy stredny profil. Ak mas uz pristup do galerky, kukni pod mojim nickom.

Iveta84

Zoe23
Mne sa tiez mali. Rozdiel naozaj iba ked sa vyzleciem a v plavkach. Ale mam ich take akurat, no zniesla by som vacsie :D

Nena1

16kristina02
tak to nerieš, doktor určite vyberie správnu veľkosť k Tvojej postave. Nič sa neboj, určite budeš spokojná :-)

cafex
ja mám korekciu. Kukni foto, ak chceš vidieť jazvy...

zoe23

anonym_76
za malo:)
mam sa uplne fajn, dakujem(aj ked rano este stale vstavam s kamenmi ale uz je to velmi velmi mierne a to mam uz zajtra 6.tyzden po). Myslím, ze to chce veela trpezlivosti :) Bradavky este hnevaju-stale su citlive, tak kupu podprd odkladam... Tak sa mi uz žiada spat inak ako stale len na chrbte.
Prsia k sebe ešte nedam vobec ale hej zvrchu uz makknu konecne! A blizko jaziev tesne pod prsiami som mala take miesto jak gumene,tak aj to uz chvalabohu vymizlo.
A či spokojna? tak v ramci moznosti áno len ta velkost mi fakt nestači, v trickach rozdiel nie je vidiet absolutne, kedze pred tym som nosila double push-up a v niektorych tielkach to tiez nie je vidiet, ale za to mam konecne dat co do plaviek! A ešte som zvedava ako budu prsia vyzerat v pushupke, len to sa este načakam, doktor trepol ze najskor o 3-6 mesiacov pushup, to nejak velke rozpatie zadrel,nie?! :D A vcera som už normalne rozmyslala ci po rokoch dat zas anatomy alebo okruhle :D

cafex

Babeny, chcela som sa spytat, po tej korekcii bradaviek vam nezostane velka jazva?Ja som bola na dvoch konzultaciach a na tej jednej mi doktor povedal že mi to musi urobit a na tej druhej iny doktor že sa to nemusi hned urobit, že sa mi budu prsia behom roka menit a nalakal ma že potom je aj velka jazva.

16kristina02

baby no on povedal že rozhodne na sale že čo sa zmesti a čo bude lepšie vyzerať, ja budem mať tiež a upravu bradaviek.