Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Assabloy. Ja som presne cakala ci zrusis termin. Rada by som ho posunula kamoske ktora ma konzultacku az v marci buduci rok. Prosim ta napis mi na mail 7question@azet.sk dikyyyy

uľa2013

assaabloy

Mám zaujem o termín oparácie u Dr. Červeňa, ktorý chceš odrieknuť. Prosím o rýchly kontakt na adrese vitajana@gmail.com

uľa2013

Mam zaujem o termín oparácie u Dr. Červeňa, ktorý odriekla assaabloy. Prosím o rýchly kontakt na adrese vitajana@gmail.com

assaabloy

Ahojte dievcata..ja mam termin u pana dr. Cervena 02.10 na operaciu a konzultacia je piatok tyz predtym. je to vybavene tak narychlo, pretoze som v zahranici, tak aby som nemusela letiet na sk casto. Ale vyzera to tak, ze nepojdem, pretoze som nasla lekara v Kosiciach, jednak o cosi lacnejsieho a taktiez mam to blizsie domov. Banska Bystrica by bolo dost daleko. neviem ci sa da vybavit, aby som niektoru z vas poslala namniesto mna, ale ak sa da, tak to rada urobim..tak mi napiste :)

bianka77

All
kto chcete ist na konzultaciu k Cervenovi-jedna baba na MK nemoze,mala ist 30.8.,chcela menit,ale asi to bude musiet zrusit.....skuste sa s nou dohodnut :)

zoe23

Nela111

teraz sa k nemu asi dlho necaka kedze ma na august zlavu. Ja som k nemu na konzultacku cakala mesiac(vo februari) ale opku som chcela v juli, takze netusim ako rychlo objednava na opku od kozultacky ale myslim si ze min. mesiac sa caka. Ale ak na neho zatlacis, mozno ta vtesna aj skor:)

Luky2112

Minuska22

Ahoj,jednoznacne by som isla k dr.Cervenovi,robi v BB,ale caka sa fakt dlho len na konzultaciu,ja som cakala pol roka na kozulatcku a na operaciu cakam teraz az do marca....

Minuska22

Ahojte, tak nad implantatmi rozmyslam aj ja nejaky ten cas. Rada by som videla tie vase fotky pred a po. Poslala som uz aj moju na ten mail co tu bol spomenuty. Som dost chuda (53kg, 175cm). Viete o nejakom chirurgovi co robi zakroky v Banskej Bystrici?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk