Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leonela

LENKA226...
velmi pekne ti dakujem za tvoju odpoved,jasne budeme sa navzajom podporovat,ved to kada jedna potrebuje,je lepsie ked citis podporu aj od neznameho cloveka ako sami odpor a odhovaranie...
Baby drzim vam palce!!!!
Nebojkajte vsetko dobre dopadne!!!!!!!!

nikus

Nic proti dievcatam a zenam, ktore sa tu dost neprijemnym sposobom vyjadruju na adresu dievcat , ktore si chcu dat implantaty, ale takto sa o nich vyjadrovat(bodaj by sa neprebrali, alebo ze su sliepky)je len ubohym prejavom svojej vlastnej hluposti a primitivnosti.Je to ich vec, a maju na to svoje dovody, vacsinou kazda iny a vas do toho nic, ak vas to tak velmi stve. A ak chcete vyjadrit svoj nazor, tak aspon ako normalny , inteligentny clovek.Ak to nedokazete, tak radsej nepiste nic.Dakujem

lenka226

Leonela
Ja idem na zakrok 30.3. v Kosiciach,neviem aky su doktori v Banskej Bystrici,ale urcite dobri.Budeme si navzajom drzat palce,ty,Miska,ja a Livaa,ktora ma zakrok tyzden predomnou.Je super ze sa mozeme navzajom podporovat.

miska

LENKA226 DAKUJEM SI STRASNE ZLATA.SOM Z NITRY A IDEM KU DR MLADEKOVI.NA ML NEVIEM ALE BUDEM MAT ANATOMICKE A ICH CENA JE 45.000.MOC SA TESIM A VERIM,ZE BUDEM SPOKOJNA.

leonela

Ahojte vsetky zienky co su po operacii prs aj tie ktore to este len caka..
Mna to caka tiez ale az za 3 mesiace,nik ma od toho neodhovori lebo som pevne rozhodnuta operaciu podstupit,nie som plocha len chcem sa citit lepsie a verim tomu ze sa lepsie citit budem..
Chcem sa opytat-ja idem do Banskej Bystrice ku Mudr.Pikulovi,viete mi niekto napisat ci som si vybrala spravne alebo nie,lebo este si to mozem zmenit,ja som len pocula ze je siroko daleko naj.... plasticky chirurg prave on...ako to je...
Baby a len do toho nedajte sa odlakat nikym!!!!!!! Kazdej to zmeni zivot....

apple sweet

inak prečítala som si práve aj predchádzajúce odkaz, aby som bola v obraze..a bola tam reč o závisti, že my si implantáty nemožeme dovoliť a preto vám závidíme a blabla...tak aj keby boli zadarmo a robili by ich aj v každom okresnom meste nedala by som si ich..Píšete, že máte deti, chcete sa partnerom ešte viac páčiť, nemať "ovisnuté"..ak mu chcete urobiť radosť zaplaťte mu za tých pol stotisíc exotickú dovolenku, "vypadnite" zo Slovenska počas zimy do teplých krajín, kde si užijete krásnu dovolenku a venujte sa len sebe.Možte si byť isté, že na toto váš milý nezabudne a bude na to spomínať, aké super prekvapko to na jeho narodeniny, meniny....bolo,bez toho aby ju on musel organizovať...tak dobrú noc babenky