Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

emilka

apple sweet, pravdu mas. kto ide dobrovolne pod noze na taku velku operaciu? S celkovou anesteziou...Bodaj by sa neprebrali, bolo by o zopar trkvasiek menej. nenadarmo si chlapi myslia, ze zeny su len hlupe slepice...Bohuzial, mnohe su. Videli vobec tu operaciu niekedy? Fuuuuj. Potom aby zuzitkovali tie prachy, co za to vysolili, budu chodit asi nahe po meste a vystavovat balony pod kozou. Kurna, ja mam maly zadok, dam si do poliek implantaty, uz aj to si ludia robia.

apple sweet

baby ja vás teda nechápem, vy sa fakt nudíte a neviete, čo s peniazmi keď ste schopné podstúpiť vaše zdravie takému riziku..je smiešne ako píšete, kto kde bol na stáži, veď podľa toho sa nedá posúdiť, aký je lekár a už vobec nie to , aký má prístup k pacientom...Len dúfam, že keď to už chcete, tak z vlastného presvedčenia a nie na naliehanie vašich partnerov..Silikóny sú skvelý BIZNIS a pre vás sú to len starosti, ktoré budú tie umeliny vo vás vždy prinášať...veď to je nechutné dať si narezať vlastné telo..keď nemusíte a ešte za to platiť.Ja by som sa bála škaredých jaziev a toho, že mi možno bradavky znecitlivejú..a čo sa dá potom už robiť-NIC! A aká, že to preoperácia..!!!?? To vám už nepomože.. A vy nemôžete vedieť, ako bude vaše telo reagovať.To že sa to podarilo Anke, Zuzke,susede,..nezaručuje KRÁSNE ZDRAVÉ PRSIA aj vám.
NEROBTE TO!!

lenka226

Miska
chod na www.siklienka.sk alebo www.chirmed.sk alebo omlazeni.cz a tam sa dost pise o operacii a co ocakavat,atd.A ku komu ides a kolko ml si davas?Ja idem 30.3.

miska

AHOJTE BABY.ZAKROK MAM O 12 DNI A NAOZAJ BY MA POTESILO KEBY MI ASPON JEDNA CO NA ZAKROKU BOLA NAPISALA VSETKO OHLADNE OPERACIE.MOC DAKUJEM A DRZIM KAZDEJ JEDNEJ PALCE KTORU TO CAKA.

lenka226

FILDUSKA1
Aj ja ti prajem nech ti to vyjde,zajtra mas tu operaciu.Potom sa ozvi co a ako,ci mas bolesti alebo je to v pohode.Ja sa bojim,ja idem 30.3. na operaciu.

livaa

Filduska1
uz to neriesme......aj tak ti drzim palce zby si bola spokojna....apropo: Implantaty sa menia tak zhruba po 15 r,kazdy dobry chirurg ti to povie....len vyrobca implantatov uvadza ze implantaty su dozivotne....

Filduska1

Kocky pisala som,ze je somarina rozoberat lekarov. Doktor v Chirmede operoval moju kamosku v decembri datum nebudem spominat.Ja som sa podstate chcela len spytat na tie bolesti a nie rozoberat lekarov.Dik.

pepa pe

Filduska1
Jurasek fakt nieje dobry,naozaj sa na neho zeny stazuju.A nahovoril ti bludy,ze implantat netreba menit,kazdy normalny doktor ti povie ze ich treba vymenit po 15 rokoch.Kacmar je super,robil kamoske a je velmi spokojna.Alebo dr.Gluck na Mojmirovej.Tak si vyber.