Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivana2

Fidluska
Zlatko moje ty co rozpravas o Kacmarovi,velmi dobre ho poznam,tak ak mi napises meno,staci aj prve,tvojej kamosky a datum ktory ju operoval tak si to lahko zistim co a ako.Na neho sa este nikto nikdy nestazoval,je to jeden z najlepsich lekarov.Naopak na Juraseka sa stazuje skoro kazda.Vies ze ani nevyzaduje interne vysetrenia pred operaciou? A to je uz co povedat.Radsej to ste zmen,mas cas,a chod do Chirmed.

livaa

Filduska1
Ja to mam vsetko uz prestudovane,Kacmar mal vela stazi v Amerike a v zahranici......neviem to je asi individualne,mne na diskusnom fore,co su Kosicanky radili Chirmed,a to nielen na tejto stranke ale aj na inych....hovorili vsetko zeny ktore uz boli po a boli spokojne....Ako nechapem ako bol Kacmar po zakroku zarazajuci?? Ved je to tak ochotny clovek a laskavy....to by ma zaujimalo,a aj tej zeny vysledok,ze s cim nebola spokojna....dik

sunnysweetie33

na co to idete robit mile moje???ste normalne???urcite ste si dobre neprestudovali dosledky toho svinstva!!!ak nezomriete,tak vas neobide rakovina, slepota, hluchota, alebo ochrnutie..ja vas teda vazne nechapem!!!co vam tolko zalezi na nejakych prsiach..nakoniec na to doplatite zivotom!!!este si to mozete rozmysliet..

Filduska1

nechcela som na tuto temu velmi pisat,kt.lekar je aky. mam kamosku, ktora pred mesiacom si dala robit prsia prave v Chirmede u Kacmara a vysledok je katastrofa. Videla som to na vlastne oci. isla so mnou ku Juraskovi a on mal na to tiez svoj nazor. povedala,ze aj pristup toho doktora v Chirmede po opeacii bol dost zarazajuci. Vies to su take veci,ze kazda sme ina a inac vnimame toho druheho. Ja mam len dobre odporucania na Juraska. Ved ti staci ist na iternet a pozriet si ich vzdelanie a kedy kto si robil atestacie. Skus sa na to pozriet ak budes mat cas.

livaa

Filduska
No ja idem do Chirmed k dr. Kacmarovi na dominikanskom,tiez som chcela ist k Jurasekovi,ale na fore boli paru zien nespokojne s jeho pristupom a nechcel sparvit nespokojnej pacientke reoperaciu,ze si ju musi zaplatit....tak na odporucanie zien som isla do Chirmed..... Mna to vyjde do 65.000 so vsetkym aj s predoperacnym....

Filduska

ahoj Laskonka. S tou vymenou implatatou nie je az tak pravda. V min. boli take impl.,ktore niekedy trebalo menit,lebo z nich vytakal silikonovy olej. Dnesne silikony mi bolo povedane,ze uz netreba menit iba naozaj vo vynimocnych pripadoch.Tak ako budeme starnut, aj bezne prsia trocha stratia svoj tvar aj silikonove prsia stratia svoj tvar ale iba tak ako tie prave,no a vtedy prichadza to ci pojdes si ich dat vymenit za nove alebo sa s tym stotoznis,ze predsa starnes tak cele telo ma trocha iny tvar.potom su pripady ak nahodou mas nejaky uraz a praskne ti implantat. Tak mi to bolo povadane. Tak dufam,ze to aj tak bude. Presne som aj ja mala take obavy. Nuz a vo stvrtok ma to caka a neminie. Preto sa nad tymto uz velmi nezamyslam. Proste nabrala som odvahu viem co ma moze zle stretnut, nuz ale to dobre prevysuje to zle.

Filduska

ahoj livaa.Som Kosicanka a idem ku doktorovi Juraskovi.Mam na neho velmi dobre odporucania.Cela operacia ma bude stat 55 000sk. tera som v podstate plocha aj on ma tak nazval a peto mi to bude robit spod pazuchy. Podla toho co mi rozpraval tak,je to narocnejsia opeacia ako ked to davaju cez prsia. Preto lekary to nie celkom radi robia,maju to jednoduchsie,ked to davaju cez prso. Budem mat implantat 280ml. Potom by som mala mat tak prsia okolo 80B az C. Davam si okruhly implantat. A co ty? Kolko ta to bude stat a kam ides ty?

laskonka

pocula som ze silikon sa musi po 10 rokoch vymenit ?????????????????je to pravda??a v crepinach bolo ze sa zo silikonu moze stat ze oslepnes??a ked budeme stare babicky co zo silikonom???aj ja by som si to chcela dat ale trapim sa nad tymito otazkami.ked sa to musi menit tak mam stale platit za operaciu?a ked to nebudem xcet ake budu moje prsia ??

livaa

filduska
Ahoj, aspon co viem z diskusie inych co to maju za sebou,prirovnavaju to k poriadnej svalovici,tak neviem...mna to tiez caka az o mesiac....ku komu a kde ides, a aky tvar a kolko ml si davas?