Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Filduska

Caute kocky, ktora z vas bola na plastike prsicok? Mna caka tento zakrok 22.2.07, cize vo stvrtok. Nechcem povedat, ze nie som z toho trocha na nervy, urcite ocakav bolesti, preto by som sa chcela dozvediet k comu sa da tato bolest prirovnat. Mam uz dve deti a aj operaciu maternice za sebou,takze stale si hovorim,ze ta bolest nemoze byt uz vacsia ako ta, ktoru som uz prezila. Co vy na to. Viete mi niektora to prirovnat?dik

livaa

katika88
Moja asi si videla len fotky z casopisov a aj to kokosy. by si sa cudovala kolko zien je po zakroku a nieje to vidiet,a keby aj,je to kazdeho vec,mozes byt stastna ze si spokojna so svojimi prsami,blahozelam...ja respektujem kazdeho nazor a nikoho nenapadam,a ani sa nechcem hadat a ani na nikoho nadavat....kazdi si žime po svojom a ako uzname za vhodne,dik

katika88

Baby tvrdite tu ze respektujete aj ine nazory ale mne sa to velmi nezda.Niekto tu napise ze sa mu nepacia silikony a vy ho hned napadnete ze vam zavidi a ze si ich nemoze dovolit narozdiel od vas.Fakt sa nad tym mozem len zasmiat.Ja rozhodne chudobna nie som takze take silikony by som si v pohode mohla dat.Ale laskavo pochopte v tych svojich makoviciach ze nie kazdemu sa pacia silikony a ze je to vidiet vo vystrihu ci su prave alebo nie.Takze reci typu ze to nie je vobec vidiet tak to je blud.Ale ked to vam nevadi tak si ich dajte.Ja vas tu nejdem odhovarat ani nic sak robte si co chcete ale reagujte normalne aj na ine nazory.Lebo pisat ze sme len hlupe baby co vam zavidia tak to je vazne ubohe.Zamyslite sa nad sebou.Mohli by ste tuto diskusiu viest aj inteligentnejsie.Ked teraz neviete zniest kritiku tak neviem co budete robit potom.

livaa

liliana 2
Ja si z toho nic nerobim,kazdy ma pravo na svoj nazor,ale treba respektovat aj nazor druhych a nie hned opovrhovat a sudit,nie?
Tu je diskusia,kde si navzajom podavame info a povzbudzujeme jedna druhu. Ten kto s tym nesuhlasi a ma vyhrady nech si otvoria diskusiu inu.
A mamka tvoja nebola este na vymene implantatov? Mne dr hovoril ze po 15r by sa mali menit....aj ty sa chystas na zakrok?

liliana 2

VSETKYM CO IDU NA PLASTIKU
Baby nepocuvajte rady hlupych alebo tych co vam len zavidia ze na to mate,chodte do toho,zmeni sa vam zivot,vobec nevidno ze je to umele,vyzera to super a percento komplikacii je iba 5%,tak vam zelam vela stastia a potom napiste ako ste dopadli.Moja mamka ich ma uz 23rokov a su super,ziadne problemy.Tak vela stastia.

liliana 2

DAGMARA
Vlastne za mesiac to co ja za 5 rokov....no to sa este viac smejem,to som si az teraz vsimla,nie za rok,ale za 5 rokov,hahahaha.chuderka draha

liliana 2

DAGMARA/chuderka/
Tak najprv si vymyslis ze mas dve vysoke skoly,potom ze mas priatela ktory ta miluje a do tretice vymyslis ze zarabas za mesiac to co ja za rok.Az ma boli brucho tak sa smejem ale aj ta lutujem.Zila som rok v Las Vegas tak viem ze sa da zarobit viac ako na slovensku no neda za mesacna mzda porovnat s 5rocnou tak si nevymyslaj aspon.Ved ty nestojis ani zato aby ti ludia odpisovali,nemas ziadne sebavedomie.Ja ti odpisujem len preto,ze keby si fakt mala vysoku skolu nikdy by si nepouzila vyraz kun... a pero.Chuderka moja,tak zavid nadalej,ja ti uz viac neodpisem,je to iba strata casu.Krasny vecer ti zelam aj tak.A baby co idete na plastiku,vela stastia a chodte do toho.

katika88

Ci pana co take zle som napisala?Urazala som snad niekoho?Ved kazdy ma svoj nazor.A mne sa silikony zdaju neprirodzene keby som ich chcela ako tu niektore pisu tak by som ich mala tak rozmyslajte troska co pisete lebo je to pritiahnute za vlasy.Kto chce nech si ich da ale nam co sa silikony nepacia tak tu nepiste take somariny ze po nich tuzime a ze klameme same seba.Keby som tuzila tak ich uz mam ale ja som za prirodzenost.A priatelovi sa pacim taka aka som.