Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

loska

ja mam 5 prsia a ja by som si ich zas chcela dat zmensit...ked sa neviete dohodnut ja vam z mojich prs kludne polovicku dam...podla mna najlepsie su take 3...

xjxj111

Ahojte baby aj mna o týždeň čaká operácia...chcela by som pokecať s niektorou z vás ktorá už má po zákroku...

lala

Videla uz niektora z vas silikony nazivo...ale ozaj..lebo ja ano a vyzeralo to ozaj dobre...a mozno trosku neprirodzene, lebo ziadna z nas nema take dokonale prsia ake dokazu urobit silikony. Neklamte same seba a prestante cerpat murdrostami jedna baba povedala...Fakty idu proti Vam

aaa123

donamaja, co ma prosim ta velkost prs so sexom ako takym? Tie co maju male prsia malo sexuju a tie co maju velke vela? To si mi veci...

donamaja

Viete čo? Skúste sa opýtať nejakého chlapa, či mu nejako vadili tie silikóny, keď ich držal, hladkal, pretože aj môjmu priateľovi sa páčia tie moje, ale nebuďte naivné, že sa im nepáčia aj tie silikónové . Aj ja mám dieťa a aj tie moje malé sa zmenili, zmäkli...Málo sexujete? Alebo ste puritánky? Tak vám budú stačiť aj tie Vaše malé, mäkučké, alebo väčšie ovisnuté. Tie čo najviac nadávate, tak po väčších najviac túžite, neklamte samé seba. U mňa je môj milostný život aj popri mojej krásnej malej dcérke veľmi dôležitý a viete čo? Ja si ich dám zväčšiť...tak nechajte ľudí slobodne mylsieť a neriešte svoje komplexy týmto spôsobom...

katika88

Ale baby nehadajte sa! Jedno ale musim povedat ze silikonove prsia sa daju velmi lahko poznat.Staci si vziat vacsi vystrih alebo obliect si plavky a hned je to vidiet ale ked to tej dotycnej nevadi tak jej vec.Ja osobne by som si to nedala lebo sa mi to nepaci a myslim ze aj muzi maju radsej prirodzene prsia hoci su aj mensie.

livaa

DAGMARA
Preco by niekto kto mal zvacsene prsia mal tancovat v bare?? Moja zlata tolko zien ten zakrok ma ze to ani sama nespoznas,tak sa staraj o seba a nechaj si tie komentare niekde inde.Nikto nie je tu na to zvedavy. Nikto ti nic nenuti a je to kazdeho osobna vec a jeho rozhodnutie,tak to respektuj.....ty si kto ze sudis????

dagmara

liliana2, preco by som nemala mat dieta? Tio si odkial vyhrabala? nemam trojky, mam mensie dvojky. A predstav si, ze na plastiku potom nepojdem, lebo mam chlapa, ktory ma bude mat rad, aj ked budem na voziku. Daj si zosit aj kundu, urcite sa ti po po porode roztiahla...si tupa jak pero tvojho chlapa, ked rozmyslas nad vselijakymi upravami. Ja mesacne zarabam tolko, co ty za 5 rokov, tak o peniazoch to nie je...

liliana 2

DAGMARA
si chuderka ktora nikdy nespozna ake je to krasne porodit zdrave dietatko a ho odkojit,je to krasny pocit a stoji to aj za to ze potom musis ist na plastiku.Ten pocit sa nicomu nevyrovna.Tak ty si laskavo obdivuj svoje prsia z ktorych sa kojit nikdy nebude a budu navzdy krasne a nikdy neovisnu.Haha.A nezavid babam ktore na to maju.Az to krici z tvojich sprav ako velmi zavidis a ake mas male sebavedomie.Uplna chuderka,ta lutujeme vsetci na tomto fore.