Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dagmara

ovplYvnit ma nemozes. Nech ti ale baloniky dobre sluzia a v strip bare nech sa dari:) Davaj pozor na ruptury. Si uboha chuderka, ktora sa o seba stara takymto sposobom...Prirodzene to urcite nie je ani zdrave. Silikonove bombule spozna kazdy.

inguska

dagmara!
Neviem,asi mna s niekym mylis,lebo nemam decko a mojmu brusnemu svalstvu( ktore si mi odporucila posilnit) zavidia viaceri.Sportujem rooky.Ak sa zapajas do debaty,ktora sa ta,ako som pochopila netyka,tak aspon davaj pozor na nicky...Som len chcela poradit dievcatam,ktore chcu podstupit op,lebo som sama po zakroku.Nemienim ovplivnovat nazory takych,ako si ty,lebo mna ani nezaujimaju. Kazdy sa ma starat o seba.Riad sa tym a budes spokojnejsia.

dagmara

Ani ja neviem pochopit zakomplexovane zenske, ktore idu pod narkozu a nechaju do seba napchat umele balony. Je to hlupost. Ja mam partnera, ktory mi kazdy den hovori, aka som prekrasna, dve vysoke skoly...Nikto nie sme dokonaly, ale sebavedomia mam teda dost. Implantat je len implantat, ked zena lezi, da sa povedat, ci tam nieco ma strcene alebo nie. inguska, celozivotne implantaty nejestvuju, zijem v usa, viem. Chcelo by to asi mat poriadneho muza doma...Pokial zena nechce robit stripterku, implantace nepotrebuje. inguska, pises, ze mas male decko...Koho chces prosim ta kozami ohurovat? radsej popracuj na brusnom svalstve...tvoj chlap ta predsa pozna aj taku aj onaku...

liva

operacia ma este len caka,ale vacsina zien je spokojna po zakroku
ja viem ze mi to pomoze,ja som niekedy tiez hovorila ze plastika nikdy v zivote,ale okolnosti to zmenili...ako sa vravi,nikdy nehovor nikdy

soget

mne osobne to moze byt konjec koncov jedno, robte si s telami co chcete.. noo mam aj doleziejsje veci na praci nez sledovat svoje prsja, mi je dost ukradnute jak vypadaju, su take aqke mi ich priroda nadelila, nemam s tym problem...

liva

myslim ze je kazdeho vec ako sa rozhodne,vacsinou to robime kvoli sebe,aby sme boli spokojne,aj nam to zvysi sebavedomie a bez mindrakov(najma v lete).....najma zeny co su po detoch a po kojeni vedia o com to je....

soget

vjes mne sa to len tda uplne zbytocne a este aj hazardovanje so zdraviim.. aj tak, krasa cloveka spociva v uplne njecom inom nez prsjach.. a navyse je uplne nudne ked ma njekto postavu podla dajakeho vzoru.. mne sa to teda nepaci, nech mam prsja akekolvek, nedam si do nich zasahovat..svet a uz aj ludja
su pomaly z umeliny..