Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Baby včera som bola s kamoškou v Ostrave,,,,korekcia prs-upravenie ovisnutej kože cca 1.200 e..... ak to teda nejaká potrebuje.
Silikony Mentor cca 2.200e ak potrebujete oboje,,,nedá sa to naraz ale najskôr korekcia a po 3 m. vložiť silikony................10% zaloha po konzultácii,,,,,,,do 2 týždňov treba uhradiť na ich BU.Zvyšok po operácii alebo doplatiť do 50% a ostatok v 6 mesač ných splátkach bez navýšenia,,,,,,ako spomínala nižšie voskovka.
Inak Dr.veľký sympoš ,,,boli sme tam asi 45 min.na konzultácii,,,teraz je zdarma v mesiaci august. :D

zoe23

Iveta84
jeej, no parada, ty ich mas take prirodzene akoby to ani silikony neboli:)
A tie žlte plavočky sa mi neskutočne pacia, ja milujem volanikove plavky, nepovies, kde si kupila?

Iveta84

Luky2112
Ano, mail je ok. Treba uviest nick, ktory tu pouzivas a fotky pred opkou... A pockaj na mail od spravkyne. Ked bude mat cas, isto ti odpise :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk