Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Iveta84
ano?este stale su tvrde, boze tak to sa teda este načakam kym mne zmakknu :D A tebe Mladek dal niečo domov na prelepovanie jaziev? lebo ja som si dala vybrat stehy inde aby som sa nemusela trepat zas do NR, tak preto sa pytam.

zoe23

anonym_76
A vsimla si si ze ES 270ml maju rovnake rozmery ako Nagor 290ml? to je čudne nie? :D
Hej, mam kohezivitu 3.

acerka8

Jany7543
Ahoj, chcem ťa poprosiť o info, aj ja by som chcela ísť na prsia k MUDr. Mladekovi chcem sa ťa opýtať aké si mala stavy po opke, napis mi pravdu :) a za ako dlho si mohla ísť do práce. Ja som mala ísť decembri ale pre chorobu som to musela zrušiť, síce som mala ísť k MUDr. Ocenasovi, ale nakoľko počúvať len samé chváli na mladeka tak chcem ísť k nemu a aj to mam úplne blízko. Ďakujem za info

question

nena1

super diva sa pytala zajacika-admina, ona ma uz davno implantaty a krasne prsia urobene-je aj v galerke-vsak?:)predpokladam, ze len zabudla pristupove hesla..

janessa..

ja mam cez pazuchu a urcite odporucam, ja mam sice este tmave jazvy, som len 4 mesiace po opke, ale ked vyblednu, nikto nebude nic vediet...

Janesa

Kocky, ktora mate vlozene silikony cez pazuchu, ja som sa rozhodla pre tento sposob a vsetci mi vravia ze to hrozne potom boli, tak teraz neviem...

Jany7543

Čavte babule , tak ja som už vyše 2mes. po opke a všetko je super :) Nič ma nebolí a prsia sú ako moje . Bola som 11. júla na kontrolu s tým, že som sa pýtala p.Mládeka na väčšie že koľko by mi vošlo teraz ale povedal že si už nemám dávať väčšie lebo časom ich bude treba aj tak vymeniť a budú musieť ísť väčšie imploše. Tak som sa ukludnila a som spokojná s veľkosťou , síce neviem si ich dať úplne k sebe lebo ten sval ich poriadne drží ale navadí :) Odporucam kazdej stoji to zato ! Pokiaľ nie sú žiadne komplikácie tak je to paráda :))))

Nena1

super diva
tak isto ani link tu sa nemôže zverejniť. Napíš na uvedený mail, pošli tam poprípade aktuálne foto s Tvojím nickom a popros správkyňu o heslá.

Nena1

super diva
adresa: galeria@zoznam.sk
heslo Ti tu na fóre predsa nikto nenapíše. To by tam mohlo nazerať celé Slovensko ak nie viac!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk