Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Olesya,
Laicky povedane profil implosu vyjadruje jeho rozmery a ako vyzera hlavne zboku. Profily su nizky, stredny, vysoky. Lisia sa sirkou zakladne teda sirkou implantatu a vyskou teda projekciou implantatu. Projekcia je vyska implosu od spodku implosu po vrch kde je bradavka. Vysoky profil je najuzsi a teda najvyssi a nizky naopak. Najlepsie ked si pozries tabulky velkosti implantatov ktore budes mat a porovnas si rozdiely.

Olesya

Dievcata, aky je rozdiel medzi profilom a projekciou?
Ja som si myslela, ze je to to iste.
Ja sa musim do stredy rozhodnut, ake implantaty si dam...

Sandritta

tina691976,

Presne tak, je to strasne pokrytectvo.

anna.m,
Teraz som kukala tu podprdu, jednu mam z Reserved, bez kostic, bez vystuze len s cipkou. Treba hladat a pozerat vsade.

tina691976

sandrita
aj ja si myslím že to riešia tie ženy čo silikony nemaju a hlavne tie čo závidia a potom maju tendenciu poukazovať na to že sme iné ako oni čo je blbosť kolko by ich chcelo tiež len su pre niekoho finančne nedostupné aj po tom čo už o dosť zlacneli aj chcapi deto ked mám bau so silikonmi rozpráva ináč ak ten čo má frajerk bez silikonou ale pochmátať by ich chcel každý :)
tak len pevné nervy želám

Sandritta

anna.m,

Si este len 2 tyzdne po? Ja som si prve podprdy skusala az po mesiaci a jak som pisala skoro nic mi moc nesedelo. Oni maknu postupne, tak nepozorovane :) no take prve vacsie zmaknutie bolo mozno po 2 mesiacoch, potom asi po troch. Nepamatam si to presne. Potom som to uz vobec neriesila a teraz po vyse pol roka som si to tak uvedomila, ked som tie prska uz narvala do vsetkeho, podprdy mi uz inak sedeli (podprda vytvarovala prska a nie naopak) a hlavne ked som si skusala plavky. Predtym mi nesedeli ani bikiny no uz som si jedny kupila. Musis byt trpezliva :)

Sandritta

anna.m,
Ja som vtedy natrafila v F&F na podprdu bez kostic a vystuze (mam ju v galerke, bezova), a ta je super. Ziadna mi vtedy skoro nesedela, vacsinou ma tlacili a hlavne ked som mala kosticovu tak som potom mala hrbolate rezy neviem preco... Mejako to tam tlacilo na tkanivo asi... No zohnat podprdu bez kostic a vystuze je zazrak! Ja som natrafila v F&F, v Rakusku v New Yorkery (u nas som take nevidela) a jednu v Auparku (nepamatam si obchod).
Hlavne si najdi taku co Ta nebude tlacit.

tina691976,
No myslim ze kazda mame asi nejake tie zazitky :D
Presne tak, musime si zvyknut. Ja mam pocit ze pre ludi je to este furt taka rarita, ze wau kukni ta ma silikony! Akokeby to este nevideli ani... Inak musim povedat ze vsetky tieto blbe zazitky sa mi stali v zahranici. Myslim ze tu je to dostupnejsie a ma to viacej bab, aj slovenske baby sa o seba viacej staraju. Mam pocit ze baby inde v Europe to tak neriesia, tam sa baba nehanbi ani za nulky a pysne ich vystavuje. Tu som to tusim este nevidela.
Inak aj ja by som menila profil. Je skoda ze sa to pred opkou neda nejako lepsie vyskusat.

tina691976

sandrita
ja som si už tiež čo to pozažívala :) len asi je to o tom že sa človek stým musí zmieriť su tu a už tu aj budu :) ale som spokojná čo som chcela to mám len asi by som nabuduce išla do stredného profilu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk