Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

baby kedy mozem ist do solarka,samozrejme ked si prelepim jazvy? citala som ze moze nastat opuch prs. zabudla som sa nato opytat mojho dr. Ja som po OP 3 tyzdne. niektore baby chodia uz po 2 tyzdnoch,ale nechcem sa unahlit.

LiluM3

Serena
Ďakujem :) spokojná som, len by som prijala aj väčšie :) ale tak, takto mi poradil doktor a asi vedel prečo, tak verím, že keď budem môcť nosiť normálne podprsenky, snáď s tým niečo vyčarujem :)

lauritania

ahojte kočky , už len občas nakúkam , tak vás tu zdravím , kto si ma ešte pamätá a taktiež aj nové kočky zdravím ... rýchlo to ušlo , už som polrok po ...
všetko ok , spokojnosť !
prajem všetkým nech sú spokojné !

Olesya

Tak ja idem nakoniec do 250ml, anatom. Mentor pod sval....snad to nebude malo.....22.9. Ma to caka...

Poznate niekto niekoho, kto ma cca tolko ml?

LiluM3

all

Baby, som 4týždne po opke, jazvy mam take tmavé červenoružové, je niečo, čo by som si na jazvy mala dávať lepiť/natierať, aby boli krajšie a hlavne bledšie?
Ďakujem :)

tina691976

renatka71
ja som bola na opke vo zvolene tam je to o niečo lacnejšie akov bb ale som spokojná ja mám okruhle 400ml su dosť vystupené do predu a ešte ja som mal aj pred opkou dosť medzeru medzi prsiami čo mi aj ostalo spolu ich nedám ale su pekné aspom pre mna a aj manžel je spokojný tak držím palce nech ti to vyjde na jednotku :)

nika2008

Sandritta,

idem budúci týždeň vo štvrtok. / teda dúfam /ešte si totižto idem len zajtra po výsledky krvi potom k internistovi a anesteziólogovi, tak len, aby som mala všetko OK. Už som aj trochu nervózna.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk