Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

Lucka_222

musiš poslať svoje foto prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk aj so svojím nikom aky používaš tu na fore a prídu ti inštrukcie .... dúfam že stále platí ta istá adresa posielania fotiek lebo som tu dlhšie nebola baby ak sa mýlim tak ma opravte.... najlepšie ti poradí doktor aké sa ti hodia hlavne veľkosť ale aj dosť spraví rozhodnutie ked si to tu popozeráš len na každej babe vyzera rovnaka veľkosť inak... aj máš už konzultáciu a vieš aký tvar chceš??

Angela3531

neboj sa nič ten čas prejde veľmi rýchlo ani sa nenazdáš a o chvíľu si povieš že už máš pol roka za sebou a potom zrazu bude už rok :)) dobrú som napísala tú adresu na odoslanie foto do galerie?? nechcela by som zle poradiť ja som dlhšie neposielala a ani sem nechodila istý čas a minule som aj poslala len mi ich nikto nepridal tak či sa niečo náhodou nezmenilo....

Lucka_222

Ahojte baby. Vo svojej diskusii som sa pýtala ako sa dostanem do galerie kde si môžem pozrieť foto po plastike. Ako sa prsia hoja a menia a aký je výsledný efekt. Jedna žena mi napísala že si tu musím vypýtať heslo že niektorá z vás ho má. Pošlem aj svoje fotky aby ste mi mohli poradiť ktoré by boli pre mna vhodné pretže netuším akú veľkosť si mám dať.. tak do hlbky sa do toho nerozumiem. Jasné že mi veľa poradí doktor. Ale chcela by som nejaké vaše rady a hlavne skúsenosti a pocity... po operácii...

Angela3531

Jooj, tak este pol roka cakat ako sa zmenia,uz by sa nemuseli velmi...Ja som mala take slabsie jednotky,ale uz take povolenene po detoch,tiez sa vytesujem z nich,len presne ako sa vravi,rychlo som si na ne zvykla a kludne by som prijala o kusok vacsie..

kvet11

Angela3531

ja budem 22.8 už rok po operácii hrozne rýchlo to ubehlo potom pošlem aj foto aby mohli baby porovnávať ako sa to mení a mali predstavu aké si predstavujú prsia .... ja za seba možem povedať že mne ostali také ustálené a sa už nemenili po tých 7 mesiacoch potom mi už aj podprdy dobre sedeli.... to máme asi všetky luxus proti tomu čo sme mali pred tým.... ja ked poviem že mam ich malé tak na mna pozerajú že či mi šibe tak ale zas musím myslieť aj na to že raz ked budem mať deti sa mi zmenia a potom pojdem určite na výmenu tak zatial su dobré aj tieto čo mám a vytešujem sa s nich :))

a ti si mala aký základ pred tým??

Nena1

Angela3531
presne tak, ako píše kvet11!
Teraz sme pekné štíhle a veľké prsia na štíhlom tele pekne vyniknú. Ale časom to tak vôbec nemusí byť a ostali by sme tučné s veľkými kozami a to už estetické nebude. Myslím, že treba uvažovať aj do budúcnosti. Angela3531 máš ich fakt pekné a primerané k postave :-)

Angela3531

Kvet11. Ved ano oproti tomu co som mala je to luxus...ty si uz dlhsie po opke,podla tvojch fotiek sa utesujem,ze sa ti velmi nezensili po case...Ale predsa,po akom case si mozem povedat,ze takto zostanu??

kvet11

Angela3531

pozerala som tvoje foto a máš ich super nezdajú sa mi malé aj ked je pravda že foto skresľuje a skutočnost je ina ale poviem ti sama za seba mne sa málilo už po dvoch týždňoch :)) som sa pýtala sestry že či ich nemám nejaké malé :))) ..... to len my si rýchlo na ne zvykneme a potom sa nám mali, zabúdame na to čo sme tam mali pred tým :))) ..... ale tak to sme my ženy stále s niečim nespokojné :))

anonym_76

bianca77
ahoj,dik za reakciu.zavolam im tam po dovolenke a popytam kontakt na doktora, ci by mu to vadilo,keby som si objednala mentory..nasla som si tabulky velkosti, tak podlA TOHO BY SOM SI ICH OBJEDNALA..
A TY SI SA PRE AKU velkost rozhodla? kedy mas opku?

Angela3531

Baby,ja som nie este ani 2mesiace po opke a uz sa mi mali,fotky zvacsuju,ide ma porazit,ako sa kazdym dnom zmensuju...nechapem, a to kedydisi sa davali maximum 300ky,teraz vacsie a je to male....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk