Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Ahoooj ciculka! Ako sa mas??? Uz si v pohode s tym jednym prskom? Ja uz ani neviem, ze ich mam spravene. Uplne ako moje. Ked si predstavim ze tento stav som si kratko po opke nevedela ani predstavit ze budu ako moje tak sa smejem. Co dovolenka bola si? My sme sa teraz vratili amsom pn :-( . Uz sem tusim stare baby ani nechodia. Tomaske som hovorila nech sa laskavo pofoti aby som jej to poslala do galerky. Ja som sa dnes fotila po 9 mesiacoch. Boze jak to ubehlo, pred chvilou sme sa tu ukludnovali pred opkou. ..

fashionisdrug

Skoricka
Uz som si pozrela galerku, mas to prirodzene :). A dost velke. Velke prsia sa mi pacia, len ja sa obavam presne toho, ze nic nezapnem, ak by som si dala velke. lebo kabaty nosim XS a ak by som si kupovala Mko, tak by som vyzerala asi dost tucne na bokoch... A predtym si mala aku velkost? Ja nosim teraz A/B velkost a idem k dr. Cervenovi a budem mat 400ml gulate,a tym profilom si stale nie som ista, zvazujem extra vysoky kvoli tomu,lebo mne sa pacia gulate a vystupene prsia.lenze sa bojim,ze mi ich bude prilis tahat dolu,ked to bude taky objemny ten implantat...

usko1us

susy1982
Dakujem. tak ja patrím určite k tým dlhšie sa hojacim :-)

Bianka
mne sa zdajú akurát k postave, ked som oblečená ani to nevidno. ale popravde ešte sú také nepodajné tak si na ne pomaly zvykám, ale to chce čas, kým budú vyzerať prirodzenejšie. bola som si skúšať nejaké podprdy a plavky no to bola zábava. ked som cicíky nemala som mala kúpené za 5 minút a teraz za pol hodinu jedna podprda :-)

Luky2112

Skoricka

No mne domtor navrhol vysoky a nie extra vysoky...my sme sa vlastne na konzultacke vobec nebavili o profile,az tu na fore mi kocky vlastne zisitli ze mi doki navrhol vysoky...len ja staaale zvazujem ten extra vysoky ale mam aj obavy ked mi to nenavrhol doki sam...no neviem ved do marca mam cas si to rozmylsliet.....

skoricka

Luky

mne to navrhol doktor, ja som sa nicomu nerozumela na konzultacke, az potom som si zacala citat toto forum, ale velmi som spokojna...takze nebojkaj sa, kludne chod do toho extra vysokeho, ak Ti to navrhol :)

fashionisdrug

ahoj a Ty nemas pristup do galerky este? Mam fotky, jasne :) Operoval ma Dr. Mladek...Ja mam 450 ml, gulate pod svalom a extra vysoky profil. Ty budes mat aku velkost? Kosele nezapnem ani jednu, tricka daktore po pas mam, tie som hned vyradila, ale inac v poho :) A ano citim tu hmotnost, hlavne ked lezim na chrbte, ale tak zvyknes si...a moje prsia teraz so silikonmi nevyzeraju nejak velmi umelo, vidiet, ze mam urobene, bo su velke, ale nie su to gule po krk, lebo ja svoje som mala anatomickeho tvaru, takze tak :)A Ty ake budes mat? Ku komu ides?

fashionisdrug

skoricka
Ahoj :) prave citam,ze mas ten extra vysoky profil? Kto ti robil prsia? a nemas foto? A aku mas velkost? Ja idem v auguste a chcem si dat tiez ten extra vysoky,len sa bojim,aby sa mi potom az prilis nezvacsila velkost oblecenia? A mas to skor take umele gule? Alebo skor prirodzene? Dakujem.

Nena1

bianka77
:D :D :D
nooo... som v práci :-( Aj keď najradšej by som bola na kupku. Budeš aj Ty cica-mica! Uvidíš!

zoe23

Iveta84

no hej taky tlak jak keby chceli vyletet z podprdy a zaroven boli tak tazke...a dnes mi napadlo ze sa mi blizia kramy tak sa ukludnujem, ze to moze byt tym tam bolesť.
A dikes za odpoved :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk