Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Angela3531
presne tak, ako píše kvet11!
Teraz sme pekné štíhle a veľké prsia na štíhlom tele pekne vyniknú. Ale časom to tak vôbec nemusí byť a ostali by sme tučné s veľkými kozami a to už estetické nebude. Myslím, že treba uvažovať aj do budúcnosti. Angela3531 máš ich fakt pekné a primerané k postave :-)

Angela3531

Kvet11. Ved ano oproti tomu co som mala je to luxus...ty si uz dlhsie po opke,podla tvojch fotiek sa utesujem,ze sa ti velmi nezensili po case...Ale predsa,po akom case si mozem povedat,ze takto zostanu??

kvet11

Angela3531

pozerala som tvoje foto a máš ich super nezdajú sa mi malé aj ked je pravda že foto skresľuje a skutočnost je ina ale poviem ti sama za seba mne sa málilo už po dvoch týždňoch :)) som sa pýtala sestry že či ich nemám nejaké malé :))) ..... to len my si rýchlo na ne zvykneme a potom sa nám mali, zabúdame na to čo sme tam mali pred tým :))) ..... ale tak to sme my ženy stále s niečim nespokojné :))

anonym_76

bianca77
ahoj,dik za reakciu.zavolam im tam po dovolenke a popytam kontakt na doktora, ci by mu to vadilo,keby som si objednala mentory..nasla som si tabulky velkosti, tak podlA TOHO BY SOM SI ICH OBJEDNALA..
A TY SI SA PRE AKU velkost rozhodla? kedy mas opku?

Angela3531

Baby,ja som nie este ani 2mesiace po opke a uz sa mi mali,fotky zvacsuju,ide ma porazit,ako sa kazdym dnom zmensuju...nechapem, a to kedydisi sa davali maximum 300ky,teraz vacsie a je to male....

kvet11

Lucia83

a čo ti je ked si PN?? no ja mám tiež košík D ale máli sa mi vo vrchnej časti tam by som toho prijala viac a preto nechodím ani bez podprdy lebo mi to príde že tam nič nemám .....inak super podprdy čo mne sedia su Calvin Klein ale s Parndorfu lebo tu u nás čo predávajú majú malé košíky..... všetci mi hovoria že keby nevedeli že mám robené prsia tak si myslia že sú moje vyzerajú uplne prirodzené.... bola som s ewel tá sa ma fajn a si predstav ona si tiež kupuje podprdy D no nedáme sa teda aj my na väčšie :)))) ????

Tomaške sa chystám už toľko napísať len vždy zabudnem ked mám čas....

bianka77

anonym76
on robi s ES a Nagormi...neviem ako by si si ich objednala...neviem, ci budu mat kontakt na firmu,c.u.,tabulku velkosti, aby ti vhodnu vybral,kedze kazda znacka ma jemne odchylky...Novamed ma zrejme zmluvu s tymito dvoma,jemu si myslim, ze je subjektivne jedno aku znacku tam napcha...tam su ine"zakulisne" veci..to je moj nazor. Sama som zvedava ako to poriesis,ale mylim si kedze uz mas termin operacie,ze to zbytocne komplikujes....alebo si potom zvolit pracovisko, kde robia s Mentormi,kedze ty si to platis,mas moznost volby :)

anonym_76

Ahojte baby,
bude ma operovat.dr červen,ale chcem implant.mentor,myslite ze nebude proti tomu..? viem ze dava vascinou ES...

Lucia83

Kvetinka
Ahoj! No mam sa docela dobre teraz som na pn-ke :-((
No sak to, ze uz sem nechodime lebo uz je aj casu menej na to... Tak aj mne sa zdaju male ale tak teraz mam d kosik a neviem si predstavit zhanat vacssi uz teraz mam problem s podprdami. No skoricka ich ma peknucke. Ty mas co noveho? Dovolenka uz si ich bola ukazat v plavkach ?? Ty ich mas tiez pekne a su aj dost velke. Chodievas aj bez podprdy???
Myslim cez den. A ewell ako sa ma? Ty si s ou bola v kontakte tusim. Tomaska sa ma dobre prsia ma kraaasne, akurat vo stvrtok sa za nou chystam.

Dakujem dievcata za pochvalu.

Lucka_222

Ahojte baby kde si môžem pozrieť fotky po zákroku?! a kde môžem pridať fotky ja nech mi poviete svoj názor aké prsia si mám asi dať?! som dosť nízka a mám uzky hrudník ... takže tak ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk