Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Nena1
dnes som koooooooonecne videla na kupku babu so silikonmi...tak drza nedrza...som sa jej teda prihovorila,nech sa nehneva,ale ja potrebujem vediet, ake velke ma tie implantaty :D Najskor kukala na mna, ci mi pere,ale potom bola straaaaasne zlata a pokecali sme :))) A mala 300ml :D Tak som spokojna,aj ked neviem, aky mala zaklad predtym,ale vyzerali na nej uzasne...:) dufam ,ze aj ja budem taka cica :)
A inak na kupku bola jedina...tak kde ste vsetky rozlezene :)

Susy1982

Babenky
ja som 6mes. po a teraz mozem robit uplne vsetko ,dviham aj 30kg bremena nic ma netaha , ako pred op,ALE ked sa vratim spet v case tak to bolo tak ze najprv bolesti ,potom tak po mesiaci nove podpirky a aj v nich ma prsia neposluchali ,ak som dvihla nieco tazsie al. urobila prudky pohyb ,citila som implose v klude bol klud,potom som cakala ze po 2mes. vsrtko sa da do poriadku u mna nie..stale pri fyz,cinnosti to nebolo ono:Zacala som manualne pracovat po 3mes.od op a ci mi verite al. nie vsetky blbe pocity nie bolesti len ten pocit ze imp.tam je preslo do 6-eho mesiaca od op......Vsetko co citite je ok ,telesne reakcie su rozne a vsetko sa hoji inac a zavisi to od mnohych veci,..zdrav. stav-imunita , tuhe fajcenie, stres pracovne zatazenie ...niekto to ma rychlo ok a niekto sa nacaka az- az,,ale casom to pride,naozaj

usko1us

all
ahojte aj ja som teraz skoro 4 týždne po a ľavý cicík ma stále bolí. Teda bolí keď chodím viac ako 30 minút zrazu vnútri zostane akobi kameň páli a štípe ale keď si ľahnem tak to poľaví. ja viem že 4 týždne sú málo.. nemali ste to niektorá.. všetky bývate tak po 3 týždnoch fit, tak aby som niečo nepodcenila.
Dakujem

Luky2112

Skoricka

A tebe to odporucil dr alebo si si sama povedala?ja sa tiez toho trosku obavam ale paci sa mi to viac ako len ten vysoky....

Iveta84

Zoe23
Neboj, nic sa nedeje. Ja som viac ako tri tyzdne po a tiez ich obcas citim. Taky neprijemny tlak. Nie je to bolest ale neprijemne. A presne ako pises. Hlavne ked lezim, vtedy ich citim.

skoricka

Luky

ahoj ja mam extra vysoky profil, na kazdej to vyzera inak, ja som sa bala, ze budem mat prsia pri krku, ale vobec, take normalne ich mam

Luky2112

Iveta84

Ano aj dr mi povedal ze budem mat cca D kosiky pretoze ja niesom az taka rovna mam svoje cca A aj viac.....len staaaale zvazujem ci si mam dat ten vysoky alebo ten extra vysoky profil...poslala som aj foto do galerky ale nikto sa mi neozval tak si nemozem ani pozriet co maju kocky a porovnat si to.....

zoe23

Baby prosim,
myslite ze je ok, ak som 2 tyzdne po opke a posledne 2dni ma zacali pobolievat prsia alebo ja ani neviem ci je to pobolievanie ale proste taky hnusny bolavy pocit ze citim tie implose ale doteraz som to vobec nemala, prvy tyzden som cez den ani nevedela o prsiach a teraz ani lezat na rovnom nemozem lebo su presne jak kamene a cely den pri kazdom pohybe je to hnusne ale da sa to vydrzat... zvrchu makknu tak ja neviem :( bojim sa ked doteraz neboleli(pokym som sa ich samozrejme nedotkla)A nic som ani len nedvihala, šetrim sa dost.
Nemali ste to niektora tak?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk