Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

All
ktoré ste dlhši po opke, Vám sa normálne po čase tak zmenšili prsia, že kupujete aj menšie podprdy? Lebo ja nieee. Som 3 mesiace po opke a stále ich mám rovnaké, len prirodzenejšie, mäkšie a nie také drevené :-) Myslíte, že je to skoro a ešte sa zmenia? Ale zároveň musím skonštatovať, že ja som si nevšimla žiadne opuchy prs po opke. Mala som 2 dni dreny, možno je to aj tým. Ale brucho som mala teda riadne! Ako grécka venuša som bola. Čistých 5kg navyše, ktoré cca po 3 týždňoch zmizli. Pravdepodobne som zadržiavala vodu po narkóze...

A ešte moja rada pre všetky čakateľky a prezerajú si galerku. Fotky skresľujú! Nebojte sa maxima, ktoré navrhne doktor :D

Nena1

Titten
samozrejme, že máš podľa mňa pravdu. Ale ja si tiež myslím a dúfam, že sa na mňa tiež nikto nenahnevá, že hocijaké veľké prsia z Teba neurobia krajšiu ženu, pokiaľ tomu neprispôsobíš a nezamakáš na postave. Hocijaká žena, aj bez silikónov je krásna, pokiaľ je štíhla (nie vychudnutá, ale s vyformovaným pevným telom). Silikóny sú v tom prípade len bonusom! Na druhej strane, krása je irelevantná :-)

zoe23

Ahojte:)
anonym_76
ja mam v zmluve mentor anatomicke 1250 eur ale ja som si ich neobjednavala

Lucka_222
niekde sa da aj na splatky

Titten
ja som mala normalne brucho po dvoch tyzdnoch a aj tak sa mi máli na prsiach :D sa utešujem tym, ze viac sa skratka nezmestilo:)

Titten

caute kocky, snad ma neroznesiete na kopytach, ale chcem sa spytat, ci nemate pocit, ze by prska mohli byt aj vacsie kvoli poopkovemu stavu (brucho a nabrate kila pri case zotavovania z opky)

Lebo ja mam pocit, ze tym, ze po opke jednak dost dlho trvalo, kym brucho sfucalo z narkozy, tak po odpuchnuti prs sa mozno zdal ten kontrast voci pasu odrazu mensi. A tym, ze sa museli sme setrit sa po opke a nedalo sa nejako cvicit, tak trosku vydutejsie brucho, boky atd...

Ja by som mozno pred takymito zavermi o velkosti pekne potom este zamakala na zbytku tela a ten kontrast tam bude super. Akonahle som mohla zacat behat a cvicit, tak pekne prska vynikaju. Mozno je to len moj dojem, ale mam pocit, ze na konzultacke vsetci hikame, ze wow ake velke cecuchy a po opke a nafucani sa nam mensie zdaju.

Lucka_222

Ach ženy :) tak vám závidím ked čítam ako sa máte dobre :) a že máte operáciu za sebou a že ste spokojné :) mne až srdce piští za tými prsiami :) Aj ja chcéééém :) ... Len odkiaľ na ne nahrabať peniaze?! :(

MirusQa555

assaabloy

Ahoj ako sa mas??Uz si sa dlho neozvala,na operaciu sa tesis:))

Ja som od opky len mesiac a tri dni,ale niekedy mi to uz ani nepride ze som na nej bola:))

Z vysledkom som spokojna,aj ked mohli byt aj vatsie:))

Dufam ze sa ozves pa

Iveta84

Ahojte babule :) ja som dnes 4 tyzdne po opke a citim sa super. Prska uz vyzeraju v pohode, tiez mam pocit ze aj vacsie by mohli byt ale drahy ma hned vyvedie z omylu a aj zrkadlo. Este ich mam stale tvrde, trosku uz maknu ale este to jasne nie je ono.

kvet11

Lucka_222

čo mám mail a fb tak nerada by som to písala sem na forum ale kľudne sa pýtaj aj tu a tak ako ja tak aj baby ti radi odpovedia a poradia len teraz ako pozerám ich sem chodí menej všetci dovolenkujú alebo niekde sú pri vode lebo inokedy to tu len tak fičí :)) rada ti odpoviem na čokoľvek a hlavné je aj to ked chceš dostať prístupové heslo do galerie aby si prispievala sem na forum :))

tak že ti ešte nemáš určenú operáciu len zvažuješ ako čítam ale určite sa dobre rozhodneš je to super pocit :))

Lucka_222

kvet11
veľmi pekne ti dakujem za inštrukcie :) Nie nemám ešte termín lebo ako som už spomínala ešte nemám peniaze na také čosi ale je to taký môj sen a preto chcem o tom vedieť čo najviac :) Mohla by si mi poslať svoj mail alebo fb alebo čosi kde by sme si mohli písať?! kedže tvrdíš že sem často nechodíš.. chcela by som sa s tebou o tom porozprávať ..pretože hľadám nejakú reálnu slovesnkú ženu čo má umelé prsia a chcem o tom pokecať.. :) Písala som Plačkovej ale tá to len videla a neodpísala no ...a ja sa o to vážne zaujímam :) ďakujem ti moc. Dúfam, že ťa príliš neotravujem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk