Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

bianka77
napíšem Ti len vlastnú skúsenosť. Ja som bola úplne plochá a nevedela som si vôbec predstaviť na sebe nejaké prsia. Keď mi posledný doktor navrhol, že aj 410 ml, tak mi skoro oči vyskočili!!! Ale potvrdil, že ženy si na rýchlo zvyknú a väčšinou ľutujú a chcú neskôr väčšie. Môžem za seba potvrdiť jeho slová a som nesmierne šťastná, že som ho poslúchla. Zvykla som si okamžite, nevyzerám vôbec vulgárne a menšie by som už veru nechcela :D Vyzerám oveľa lepšie, aj keď som nikdy netrpela komplexom. Viď galerku ;-) Ja len aby si neľutovala... úprimne to myslím.

bianka77

nena1

pod prsiami mam cca 72cm....podprda je ale double push up :D Ale nosim tak 75B...ked je to push up aj nieco hore vytlacim...ale inak bez podprdy a v plavkach nula bodov...:D Hlavne, ked si clovek zvykne na prsia pri dojceni...mne by stacili take...
Prve tie foto podla mna hrozne skresluju...ozno v reale to nie su az take bomby ako na tych fotkach zblizka...detail len na prsia....

Nena1

bianka77
a aký máš obvod pod prsiami? V tej podprde vyzeráš dobre :-) Aké číslo?
305 ml nie je veľa, ale máš aj základ. Keby Ti dal menej, neviem, či by Ti to pekne vyplnilo. Ja by som poslúchla doktora. Ale najlepšie urobíš, ak si vytlačíš nejakú fotku z internetu a ukázala mu svoju predstavu. Čo je pre niekoho veľké, pre iného je to malé. Každý máme iný vkus...

bianka77

Nena1
ja sa prave pohravam s myslienkou ze ho neposluchnem a ze ho budem tlacit do mensich....ja viem ze je dobrya ze to ma v oku,preto som isla k nemu a nikam inam...len ja subjektivne,v hlave, mam strach aby to nebolo vela...305ml,anatomicke-kuk galerku :) ked si taka dobra(to nemyslim v zlom)ja ncehcem velke kozy,len plnsie....:)

Nena1

Luky
závidím aj ja sama sebe :D Fakt! Mala som ísť do toho dáááávno. A bolesti sa neboj. Ja by som išla aj zajtra znovu. Mne bolo úplne v poho. Silnejšia svalovica, žiadna bolesť, že pomoooc, zomriem, nevydržím... Držím Ti palce a potom sa ozvi :-)))

Luky2112

Nena1
nooo veru viest toho ozaj dost :))) jaaaaj ale zavidim ze uz to mas za sebou...ja idem sice az v marci 2014 koli malemu aby bol zase strasi ale aj tak sa obavam tej bolesti ale hlavne ako to zvladnem s tym krpcom....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk