Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Skoricka

No mne domtor navrhol vysoky a nie extra vysoky...my sme sa vlastne na konzultacke vobec nebavili o profile,az tu na fore mi kocky vlastne zisitli ze mi doki navrhol vysoky...len ja staaale zvazujem ten extra vysoky ale mam aj obavy ked mi to nenavrhol doki sam...no neviem ved do marca mam cas si to rozmylsliet.....

skoricka

Luky

mne to navrhol doktor, ja som sa nicomu nerozumela na konzultacke, az potom som si zacala citat toto forum, ale velmi som spokojna...takze nebojkaj sa, kludne chod do toho extra vysokeho, ak Ti to navrhol :)

fashionisdrug

ahoj a Ty nemas pristup do galerky este? Mam fotky, jasne :) Operoval ma Dr. Mladek...Ja mam 450 ml, gulate pod svalom a extra vysoky profil. Ty budes mat aku velkost? Kosele nezapnem ani jednu, tricka daktore po pas mam, tie som hned vyradila, ale inac v poho :) A ano citim tu hmotnost, hlavne ked lezim na chrbte, ale tak zvyknes si...a moje prsia teraz so silikonmi nevyzeraju nejak velmi umelo, vidiet, ze mam urobene, bo su velke, ale nie su to gule po krk, lebo ja svoje som mala anatomickeho tvaru, takze tak :)A Ty ake budes mat? Ku komu ides?

fashionisdrug

skoricka
Ahoj :) prave citam,ze mas ten extra vysoky profil? Kto ti robil prsia? a nemas foto? A aku mas velkost? Ja idem v auguste a chcem si dat tiez ten extra vysoky,len sa bojim,aby sa mi potom az prilis nezvacsila velkost oblecenia? A mas to skor take umele gule? Alebo skor prirodzene? Dakujem.

Nena1

bianka77
:D :D :D
nooo... som v práci :-( Aj keď najradšej by som bola na kupku. Budeš aj Ty cica-mica! Uvidíš!

zoe23

Iveta84

no hej taky tlak jak keby chceli vyletet z podprdy a zaroven boli tak tazke...a dnes mi napadlo ze sa mi blizia kramy tak sa ukludnujem, ze to moze byt tym tam bolesť.
A dikes za odpoved :)

bianka77

Nena1
dnes som koooooooonecne videla na kupku babu so silikonmi...tak drza nedrza...som sa jej teda prihovorila,nech sa nehneva,ale ja potrebujem vediet, ake velke ma tie implantaty :D Najskor kukala na mna, ci mi pere,ale potom bola straaaaasne zlata a pokecali sme :))) A mala 300ml :D Tak som spokojna,aj ked neviem, aky mala zaklad predtym,ale vyzerali na nej uzasne...:) dufam ,ze aj ja budem taka cica :)
A inak na kupku bola jedina...tak kde ste vsetky rozlezene :)

Susy1982

Babenky
ja som 6mes. po a teraz mozem robit uplne vsetko ,dviham aj 30kg bremena nic ma netaha , ako pred op,ALE ked sa vratim spet v case tak to bolo tak ze najprv bolesti ,potom tak po mesiaci nove podpirky a aj v nich ma prsia neposluchali ,ak som dvihla nieco tazsie al. urobila prudky pohyb ,citila som implose v klude bol klud,potom som cakala ze po 2mes. vsrtko sa da do poriadku u mna nie..stale pri fyz,cinnosti to nebolo ono:Zacala som manualne pracovat po 3mes.od op a ci mi verite al. nie vsetky blbe pocity nie bolesti len ten pocit ze imp.tam je preslo do 6-eho mesiaca od op......Vsetko co citite je ok ,telesne reakcie su rozne a vsetko sa hoji inac a zavisi to od mnohych veci,..zdrav. stav-imunita , tuhe fajcenie, stres pracovne zatazenie ...niekto to ma rychlo ok a niekto sa nacaka az- az,,ale casom to pride,naozaj

usko1us

all
ahojte aj ja som teraz skoro 4 týždne po a ľavý cicík ma stále bolí. Teda bolí keď chodím viac ako 30 minút zrazu vnútri zostane akobi kameň páli a štípe ale keď si ľahnem tak to poľaví. ja viem že 4 týždne sú málo.. nemali ste to niektorá.. všetky bývate tak po 3 týždnoch fit, tak aby som niečo nepodcenila.
Dakujem

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk