Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Janesa

barboraF

Ja som bola na konzultacke 10 jula a mala som stastie na termin lebo mi dal v oktobri. Inac hovoril ze ma do maja uplne full.

barboraF

Baby nebola niektora z vas teraz na konzultacke u Cervena? Chcela by som vediet ake terminy dava na opku...ja idem na konzultacku az v oktobri tak chcem cca vediet s akym terminom opky mozem pocitat. Dik

bianka77

nena 1
no to on navrhol 305ml...ja som bola ticho...ale mne staci :))
Ved ty si tusim pisala, ze ked si niekto silou mocou presadi svoje...nie je to dobre...tak som prestala vymyslat, ze mensie a ty pises, ze väcsie :D

Nena1

Janesa
podľa mňa, tiež myslím, že to bude D-čko :-)Mám 410ml a je to D-čko a nevymenila by som ich za nič :D

Janesa

Enny99

Kedy si si objednala implantaty? A mas eurosilicone? A ked si ich objednavala tak si im hovorila ze ides do zvolena? Lebo neviem ci ti to poslu domov alebo do medicentra.