Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Luky
ja som tu na fóre dlho čítala a prezerala fotky. A tak Ti poviem (môj názor), že baby, ktoré neposlúchli dokiho a dali si buď väčšie, alebo menšie, tak to podľa mňa nebolo tip-top. A Červeň to vie. Ja som uňho síce nebola, ale vidím fotky v galérke. Vidíš, aj ja som sa trafila, že pri 375ml by si už bola moooc kozataá :D Kokooos! Už som macher v implošoch...xixi!

Luky2112

Nena1

Nooo mam 27 a mam 1,7 rocneho vajcaka :))) skusal mi dat aj 370 ale potom povedal ze budem moc cekata :) tak sme zostali pri tej 350....nechcem ich mat velke ale ani male...

Nena1

Luky
hej, je to dosť komplikované, aj ja som to musela dlhšie študovať. Ale ak by si chcela veľkééé kozy, tak max. môžeš len zmeniť objem na 375ml.
Predpokladám, že si mladá a nemáš deti a to ti doktor nedá. Koža sa natiahne a po deťoch pri výmene implošov by si musela ísť stále len do väčších a väčších. Pekná budeš! Uvidíš :-)

Luky2112

Iveta84
Ja sa ani neobavam tej prace ale toho aby to bolo podla mojich predstav...uplne som zabudla spytat sa na ten profil a ani on mo nic take nespomenul...ja len dufam ze sa nezobudim po opke s prsiami na tom istom mieste ako aj boli ;))))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk