Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Iveta84

Ano aj dr mi povedal ze budem mat cca D kosiky pretoze ja niesom az taka rovna mam svoje cca A aj viac.....len staaaale zvazujem ci si mam dat ten vysoky alebo ten extra vysoky profil...poslala som aj foto do galerky ale nikto sa mi neozval tak si nemozem ani pozriet co maju kocky a porovnat si to.....

zoe23

Baby prosim,
myslite ze je ok, ak som 2 tyzdne po opke a posledne 2dni ma zacali pobolievat prsia alebo ja ani neviem ci je to pobolievanie ale proste taky hnusny bolavy pocit ze citim tie implose ale doteraz som to vobec nemala, prvy tyzden som cez den ani nevedela o prsiach a teraz ani lezat na rovnom nemozem lebo su presne jak kamene a cely den pri kazdom pohybe je to hnusne ale da sa to vydrzat... zvrchu makknu tak ja neviem :( bojim sa ked doteraz neboleli(pokym som sa ich samozrejme nedotkla)A nic som ani len nedvihala, šetrim sa dost.
Nemali ste to niektora tak?

Nena1

bianka77
napíšem Ti len vlastnú skúsenosť. Ja som bola úplne plochá a nevedela som si vôbec predstaviť na sebe nejaké prsia. Keď mi posledný doktor navrhol, že aj 410 ml, tak mi skoro oči vyskočili!!! Ale potvrdil, že ženy si na rýchlo zvyknú a väčšinou ľutujú a chcú neskôr väčšie. Môžem za seba potvrdiť jeho slová a som nesmierne šťastná, že som ho poslúchla. Zvykla som si okamžite, nevyzerám vôbec vulgárne a menšie by som už veru nechcela :D Vyzerám oveľa lepšie, aj keď som nikdy netrpela komplexom. Viď galerku ;-) Ja len aby si neľutovala... úprimne to myslím.

bianka77

nena1

pod prsiami mam cca 72cm....podprda je ale double push up :D Ale nosim tak 75B...ked je to push up aj nieco hore vytlacim...ale inak bez podprdy a v plavkach nula bodov...:D Hlavne, ked si clovek zvykne na prsia pri dojceni...mne by stacili take...
Prve tie foto podla mna hrozne skresluju...ozno v reale to nie su az take bomby ako na tych fotkach zblizka...detail len na prsia....

Nena1

bianka77
a aký máš obvod pod prsiami? V tej podprde vyzeráš dobre :-) Aké číslo?
305 ml nie je veľa, ale máš aj základ. Keby Ti dal menej, neviem, či by Ti to pekne vyplnilo. Ja by som poslúchla doktora. Ale najlepšie urobíš, ak si vytlačíš nejakú fotku z internetu a ukázala mu svoju predstavu. Čo je pre niekoho veľké, pre iného je to malé. Každý máme iný vkus...

bianka77

Nena1
ja sa prave pohravam s myslienkou ze ho neposluchnem a ze ho budem tlacit do mensich....ja viem ze je dobrya ze to ma v oku,preto som isla k nemu a nikam inam...len ja subjektivne,v hlave, mam strach aby to nebolo vela...305ml,anatomicke-kuk galerku :) ked si taka dobra(to nemyslim v zlom)ja ncehcem velke kozy,len plnsie....:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk