Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Iveta84
Ja sa ani neobavam tej prace ale toho aby to bolo podla mojich predstav...uplne som zabudla spytat sa na ten profil a ani on mo nic take nespomenul...ja len dufam ze sa nezobudim po opke s prsiami na tom istom mieste ako aj boli ;))))

Nena1

Luky
máš to dobré
široké 11,7 cm a vysoké 4,7cm
Tie extra vysoké sú široké len 11,3cm ale zase vysoké 5,1cm
Šak kukni link, čo som poslala...

Luky2112

Iveta84
Ved jasne kazda ma ine telo a na kazdej to bude vypadat inak...ja som to len prirovnala k tomu aky profil sa mi paci...tak teraz neviem asi si tam zavolam a opytam sa ci sa to da vlastne aj zmenit...

Iveta84

Luky
Cifrovu neviem, ale jedna pravda je, a to ze na kazdej babe presne ten isty implos bude vyzerat inak.

Ja mam anatomy, nie okruhle.. Ale tiez vysoky profil.

Nena1

Luky
zle som napísala :-(
1. Low profil (ES 80)
2. High profil (ES 81)
3. Medium profil (ES 801)
4. Extra hight profil (ES 811)

Ja mám Polytechy a to je iné zase číslovanie. Mám vysoký profil 410ml :-))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk