Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Nena1
ja sa prave pohravam s myslienkou ze ho neposluchnem a ze ho budem tlacit do mensich....ja viem ze je dobrya ze to ma v oku,preto som isla k nemu a nikam inam...len ja subjektivne,v hlave, mam strach aby to nebolo vela...305ml,anatomicke-kuk galerku :) ked si taka dobra(to nemyslim v zlom)ja ncehcem velke kozy,len plnsie....:)

Nena1

Luky
závidím aj ja sama sebe :D Fakt! Mala som ísť do toho dáááávno. A bolesti sa neboj. Ja by som išla aj zajtra znovu. Mne bolo úplne v poho. Silnejšia svalovica, žiadna bolesť, že pomoooc, zomriem, nevydržím... Držím Ti palce a potom sa ozvi :-)))

Luky2112

Nena1
nooo veru viest toho ozaj dost :))) jaaaaj ale zavidim ze uz to mas za sebou...ja idem sice az v marci 2014 koli malemu aby bol zase strasi ale aj tak sa obavam tej bolesti ale hlavne ako to zvladnem s tym krpcom....

Nena1

Luky
ja som tu na fóre dlho čítala a prezerala fotky. A tak Ti poviem (môj názor), že baby, ktoré neposlúchli dokiho a dali si buď väčšie, alebo menšie, tak to podľa mňa nebolo tip-top. A Červeň to vie. Ja som uňho síce nebola, ale vidím fotky v galérke. Vidíš, aj ja som sa trafila, že pri 375ml by si už bola moooc kozataá :D Kokooos! Už som macher v implošoch...xixi!

Luky2112

Nena1

Nooo mam 27 a mam 1,7 rocneho vajcaka :))) skusal mi dat aj 370 ale potom povedal ze budem moc cekata :) tak sme zostali pri tej 350....nechcem ich mat velke ale ani male...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk