Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Luky
hej, je to dosť komplikované, aj ja som to musela dlhšie študovať. Ale ak by si chcela veľkééé kozy, tak max. môžeš len zmeniť objem na 375ml.
Predpokladám, že si mladá a nemáš deti a to ti doktor nedá. Koža sa natiahne a po deťoch pri výmene implošov by si musela ísť stále len do väčších a väčších. Pekná budeš! Uvidíš :-)

Luky2112

Iveta84
Ja sa ani neobavam tej prace ale toho aby to bolo podla mojich predstav...uplne som zabudla spytat sa na ten profil a ani on mo nic take nespomenul...ja len dufam ze sa nezobudim po opke s prsiami na tom istom mieste ako aj boli ;))))

Nena1

Luky
máš to dobré
široké 11,7 cm a vysoké 4,7cm
Tie extra vysoké sú široké len 11,3cm ale zase vysoké 5,1cm
Šak kukni link, čo som poslala...

Luky2112

Iveta84
Ved jasne kazda ma ine telo a na kazdej to bude vypadat inak...ja som to len prirovnala k tomu aky profil sa mi paci...tak teraz neviem asi si tam zavolam a opytam sa ci sa to da vlastne aj zmenit...

Iveta84

Luky
Cifrovu neviem, ale jedna pravda je, a to ze na kazdej babe presne ten isty implos bude vyzerat inak.

Ja mam anatomy, nie okruhle.. Ale tiez vysoky profil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk