Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

Nena 1,

mne povedali, že nesmú byť staršie ako mesiac, asi záleží na tom, kam ideš. Schválne som sa na to pýtala, lebo som tu na fóre čítala o tých dvoch týždňoch. Ale nechám to asi radšej po dovolenke, aby boli čerstvé :))

Liliana,

ďakujem:)

Iveta84

Baby, dnes su tri tyzdne od opky. Citim sa vyborne :) este tyzden a zacnem konecne aj normalnu podprdu aspon na chvilu cez den nosit.

Kedy budem moct ist do vody? Niekde sa kupat??? Som sa zabudla na to opytat.

Iveta84

Sisih

Trska aj Marsal maju krasnu robotu, ale urcite absolvuje aj tu druhu konzultaciu a podla pocitu sa rozhodni. Ale ani jednym neurobis chybu :)

Liliana65

fufu

ja som bola v normálnej nemocnici, zaplatila som si za to a mala som ich hotové hneď :) takže stíhaš určite

Nena1

fufu
Predoperačné vyšetrenia nesmú byť staršie ako 2 týždne! Takže musíš to stihnúť po dovolenke. Ja som si ich zaplatila na súkromnej klinike a mala som ich hotové na druhý deň. Ale ešte s výsledkami musela som ísť za anesteziológom, ktorý posúdi, či môžeš absolvovať narkózu.

fufu

ahoj,
baby vedeli by ste mi povedať koľko trvajú predoperačné vyšetrenia? Teraz má dovolenku moja DR, potom ja a po návrate mi zostane asi 5 dní. Dá sa to stíhať?Ale asi je lepšie ísť teraz, keby niečo nebolo OK, aby sa s tým niečo dalo robiť...Dík

sisih

Titten ahoj ja som bola zatial iba u trsku na konzultacii a ten navrhol 360ml max.mam ist este marsalovy v auguste ale neviem podla coho si vybrat doktora aby to bolo fakt pjeknee :-)

Nena1

lluciaa1211
ja v New Yorkeri, ale nosím 75D a mám problém, čo i len jeden kus tam nájsť. Ale sedia mi aj 80C a to už sa dá zohnať.

lluciaa1211

Ahojte baby, kde si kupujete podprsenky alebo aku značku?
Ja nemám veľké prsia a objednávala som si u nás v jedenej predajni 75E Triolu. Žiadna iná mi zatiaľ nesadla :( Väčšinou majú všade maličké a keď je dost veľká, tak taká ako pre starú mamu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk