Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

www.eurosilicone.com
tu je stránka na katalóg Eurosilikonov. Podľa toho, čo píšeš, budeš mať okrúhle ES81 85% fill, katalogove číslo 81350. Šírka 11,7cm
výška (profil) 4,7cm a 350ml

Luky2112

Baby neviet mi niektora povedat ako to je s profilom?na konzultacke sme sa o tom vobec nebavili a ja teraz nviem ci zalezi na inplantatoch ( ktore si musim sama objednat)alebo to zalezi od toho ako vysoko tie inplantaty dr polozi?Prosim o radu,pretoze teraz neviem ci mam objednat tie inplose co mi dr napisal alebo mam zavolat dr a zisit ake si mam objednat na vysoky profil???dakujeeeem mooooc za radu :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk