Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wanesca

ahojte baby
chcem sa vas spytat, v septembri ma caka operacia (zvacsenie prs)
v novembri sa chystame na dovolenku k moru, myslite, ze uz v novebri sa mozem opalovat, kupat sa?

sisih

Ahojte boli ste tu niekto u trsku alebo marsala? Ako si plis pozrem fotografie,mam navrhnute 360ml a neviem ako to moze vyzerat

Titten

bianka77,

ja som sla v nohavickach a tom plasti, dokonca mi pod neho dali aj tu pooperacnu podprdu a tu rozopli pocas opky, asi aby ma do nej nemuseli potom pchat rukami...

Rozalka

Lucka123

ďakujem, nie nemám nijaký problém našťastie, už sú ako moje, len brala by som o trošička väčšie a na fotkách až tak nevidno ale v skutočnosti vidno že jedno mám väčšie ako to druhé, ale ten rozdieľ som mala aj pri svojich pôvodných, ak pôjdem na reopku po pôrode tak vtedy navrhnem dokymu aby sme riešili korekciu... aj ty ich máš pekné...

bianka77

All

baby na operacnom stole ste lezali uplne nahe alebo v nohavickach...lebo standard je ze uplne nahy clovek...ale neviem ako tuto-zaujima mam BB a ZV.
Dik

Nena1

Luca123
ďakujem ;-)
Ináč, Tvoje prsia sú ukážkové! Bolo by škoda aby sa pokazily. Tak s cvičením pekne postupne...
Rozalka
fakt parádička !

Luca123

ALL

Caute baby, tak po pondlekovej bolesti bolo vsetko ok, tak ako som spominala k lekarovi som nesla. Mala som oddych od posilky 4 dni a teraz zistujem, ze asi to nci neni, len tou posilkou. Pretoze dnes som opat bola a zas ho citim. Tak som sa trosku upokojila aj s priatelom, ze tie prsa treba trenovat a nie sa strachovat stale, takze pomenej ale musia sa rozhybat pri cviceni :)

Inak babeny Nena1 a Rozalka pekne prsa mate a Rozalka - ty si uz tolko od opky, vsteko ok? ziadne bolesti uz?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk