Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Luca123
ďakujem ;-)
Ináč, Tvoje prsia sú ukážkové! Bolo by škoda aby sa pokazily. Tak s cvičením pekne postupne...
Rozalka
fakt parádička !

Luca123

ALL

Caute baby, tak po pondlekovej bolesti bolo vsetko ok, tak ako som spominala k lekarovi som nesla. Mala som oddych od posilky 4 dni a teraz zistujem, ze asi to nci neni, len tou posilkou. Pretoze dnes som opat bola a zas ho citim. Tak som sa trosku upokojila aj s priatelom, ze tie prsa treba trenovat a nie sa strachovat stale, takze pomenej ale musia sa rozhybat pri cviceni :)

Inak babeny Nena1 a Rozalka pekne prsa mate a Rozalka - ty si uz tolko od opky, vsteko ok? ziadne bolesti uz?

Nikolla25

Kocky prosim vas viete mi povedat aky je rozdiel medzi tym kd sa inplanatat vklada pod pozuchou a pod prsnikom?(samozrejme bude vkladany pod sval) bola som na konzultacke a dr mi povedal ze si to mozem dat aj pod pranik alebo aj pod pazuchu....len ja neviem v com je tam rozdiel iba v tom kde bude jazva???dakujeeeem

Iveta84

No baby, ja dnes vietor vo vlasoch, s drahym sme sa vozili na motorke, cecuchy drzali v podprde jak vojaci v pozore :D

Co vam ale poviem. Prisaham! Dnes som 1x skusala podprdy. A je mi jasne ze skoro, ale este tyzden aj nieco a mozem uz obliect tu kosticovu. Tak proste nevystuzene iba s kosticou. Mne su aktualne dobre iba 80D. Ale teda normalne nosim 75. A dufam ze ked odpuchnu, usadia sa atd budem mat 75C vysledok. Tu 80D mam asi len preto lebo teraz s nimi este nepohnem a musim podprdu prisposobit prsiam a medzi nimi mam este medzeru tak aby som ich narvala vobec do podprdy. Ale mam tu podprdu normalne plnu. Som z toho jelen ....

Iveta84

Romi
Som na teba aj myslela a pojdu teda von. Ale treba robit tak ako citis, ide iba o teba a tvoj pocit. Drzim velmi paste!

zoe23

Jaj a ešte som chcela povedat že ked som to vydržala JA-citlivka citliva, tak to musi zmaknut si myslim kazda :) Neplakala som vobec po operaci ani ked som sa mala posadit 1.x, za to som začala revat dopredu PREVENTIVNE ked som videla ze mi idu vyberat dreny ale ani to nebolelo, len je to presne ako sa uz popisalo neprijemne, ale tak to ja večne revem od STRACHU dopredu :D takze čakatelky nebojte nic, drzim palce!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk