Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Iveta84

to robi 1000% pooperacna. Ona nielen ze si v nej ako naha ale este aj dostatocne stahuje. Ja som tie prve dni uplne trpla, lebo vstci, ze ake to je male nejake a ked som ich rozbalila do podprdy alebo coilen naha do tricka, hned to bol rozdiel, takze urcite je to tou podprdou.

Baby,

inak dnes som uz ok. Asi zas gel zabral, tak to zatiala si nejdem riesit. Asi ako povedal lekar chvilkove bolesti trebars aj tyden do roka su v pohode pokial nie su teploty alebo zmeneny tvar

Iveta84

Ivetka58
A presne, vyzeraju uplne prirodzene. Ja ich mam este velmi tvrde a nepohnu sa ani o milimeter. Nechce sa mi verit ze toto sa moze zmenit :D

Iveta84

Ivetka58
Velmi pekne mas tie prsia, take akurat :) pre mna bolo max 350 ml a tie mi aj doktor dal.

Fashionisdrug
Profil ti robi vlastne ako vysoko ti bude trcat prso dopredu. Laicky povedane...

fashionisdrug

Iveta84
dakujem za odpoved. a operoval ta Cerven? ja netusim aky budem mat profil, to co znamena,ten rozmer?

ivetka58

question
ja ma 365 a aky profil to vie len pan boh haha.tu sa nic take nerozoberalo pred operaciou.proste len som povedlaa aku mam predstavu on mi dal na vyber ,chcela som 340 prehovaral ma na vacsie a tak som dala 365 co nelutujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk