kazdodenny sport-ako predist svalom?

Príspevok v téme: kazdodenny sport-ako predist svalom?
laurikaa

Zacala som profesionalne hrat jeden timovy sport, a kazdy den mam treningy kde vela behame a samozrejme trenujeme 2- 2,5 hod. Ked pridem domov idem zase behat kedze musime, cez vikendy mame zapasy a posilovnu. So svalmi na rukach som sa uz zmierila kedze ich pouzivame stale, ale je nejaka cesta aby som schudla a nie nabrala na objeme? Co by som mala jest? som vegetarianka a byvala ppp takze ma to trapi. naozaj nechcem but mohutna:(

laurikaa

robim softball- zensky baseball. (som v USA) , v jeseni som sportom dost nabrala svaly ale to asi aj kvoli jedlu, teraz som sa vratila k svojej starej strave ovocie, zelenina hlavne. Ja sa len preto pytam ze vacsinou sportovci nie su skinny ale taky svaaltnaty, a viem ze to je dobre ale.. tuzba po vychrtlosti je stale vvo mne:/

0vecka

2 laurika takymto sposobom toho vela nenabeires. Co to vlastne robis?? ak tam nedavas velke vahy tak to bude sotva vidno a urcite to nebude na zavadu....

zuzinka 20

ked je pevne telo tak to je uplne bezva , nemyslim ze by si zmohutnela, ved si zzober let'sdancakov, ako pekne si vypracovali telo, ak sa nebudes prejedat tak prirodzenou etsou to pojde samo dole, kedze mas fakt vela pohybu..a kludne aj sladke, ale v rozumnej miere...a nemysli moc nato...a uvidis pojde to samo