Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

businka

Furt len skusenosti a skusenosti. Ale ked vam niekto napise, ze schudol napr. 30kg, tak to pre vas nie je argument. Ja sama mam uz za sebou -20kg a tiez nikoho nezaujima co poviem.

businka

veselaM, lenze aj keby sa dalo chudnut z jednej casti, tak urcite nie potenim. Nepomozes jednej casti, lebo sa to z jednej casti neda. Sama si to napisala. A-Z tu ma najlogickejsie argumenty, ma za sebou toho vela a nikto z vas jej to neuznal.

veseláM

milá či milý A-Z to čo ty tu všetko popisuješ už dávno viem a ver tomu že to mám naštudované že lokalne len z jednej časti tela sa chudnuť nedá..tu ide o prax a ak si to nevyskúšala tvoje teoreticke rady mi velmi nepomozu....aj male decko vie ze sa neda schudnut len z jednej casti tela ale len celkovo...mne tu ide o to napomoct tej jednej časti tela aby viac spalila toho tuku ako za normalnych okolnosti..a prečo sa potom tuk topí pri vysokej teplote...daj si sadlo na horucu panvicu a sleduj ten proces..a sadlo je sadlo topí sa....cize tvoju toeriu nepotrebujem a ani podobne hlasky ze vsetko sa zacina v hlave....samú teoriu píšeš a preveľmi mudruješ, skusala si v praxi? nie tak sa nevyjadruj k teme poprosim....moja otázka sa týka len ludi čo to vyskúšali ale poznaju niekoho kto to skúšal a či s tým maju negativnu alebo pozitivnu skusenost a nie co maju nastudovane...ja nechápem ved je to zrozumitelne vyjadrene v otazke čo ma zaujíma!!!

megy0071

Veľmi sa mi páči ked do založenej témy v ktorej niekto prosí o rady kto to vyskúšal,píšu tí ktorý to nevyskúšali.Podľa mňa ak to niekomu vadí,tak prečo sa nerealizujete niekde inde??Je to všetko pravda čo píšete,ale nie k téme...Založte si svoju a radte si koľko sa komu chce.Len toľko.Pekný deň.

A-Z

businka,
márna snaha :).
Niekoľkí to tu už omieľame pár dní. Lokálne chudnutie neexistuje ani za pomoci čohokoľvek a kľúčová je aj tak strava.

frizy

ja som to robil doma, tak som to sustanie velmi nevnimal, ved vyskusaj si pobehat niekde osamote, ci ti bude to sustanie nejako vadit... ja som si omotaval tricko, nechcel som riskovat zaparenu kozu a na to mikinu... ide leto, takze v blizkej dome ma to caka zasa :D

veseláM

frizy ale ja chodim behat a nechcem aby som vzbudzovala pozornost...:D.cize ak si to dam priamo na telo a dam na to vrstvy oblecenia to šušťanie minimalizujem??? nebude to počuť? no nič skúsim a uvidim...ciže ty to mas vyskúšane v praxi a s vysledkom si spokojný faaaajn idem na to dnes :)