Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

veseláM

dik frizy za tvoju skusenosť..konečne nejaký praktický názor...ale nastáva tu jeden problém..a to že to, že ten celofán šuští :D a je jasné že ten celofán nie je jediný prostriedok ku chudnutiu a ze sa človek len na neho spolieha..ide len o to napomôcť telu schudnúť a spáliť toho tuku na bruchu viac...lebo svaly mam vyrisovane ale nevidno ich koli tuku....a z brucha sa dava tuk najtažšie

frizy

veseláM:
Ja som to vyskusal a nebol som jediny v mojom okoli, co bol s tym spokojny...
Celofan treba brat ako napomahanie k chudnutiu, nie ako zaklad pre chudnutie. Ja som to pouzival pri skakani cez svihadlo. Cm isli dole viac ako inokedy, mam to s cim porovnat, tak viem. Pot bol pod celofanom hustejsi, neviem to vysvetlit, pisem to ako fakt. Tuky sa pri vyssej teplote odburavaju lahsie, to tu akosi este nikto nespomenul... ale treba prijimat ozaj velke mnozstvo tekutin...

A-Z

sunraiise,
no, tak neviem, ako nasledujuce odo mna vyznie ale risknem :) Vital studio poznam (v Ruzinove, blizko Strkovca, v prizemi novostavby). Poznam aj majitelku. Chodila som tam na lymfodrenaz. Ktora rovnako, ako Vacu shape a pristroje podobne nema nic spolocne s chudnutim na zaklade akehosi tlaku, tepla, neoprenu. S ocistenim, resp. vyplavenim skodlivin v moci a pote, s lepsim prudenim lymfy ano. S tym s tebou suhlasim.
Pristroje na chudnutie, rovnako ako lieky na chudnutie su obrovsky celosvetovy business. Pretoze vzdy sa najdu desatice ludi, ktori maju peniaze, ale nemaju pevnu volu, a tak hladaju ten najjednoduchsi sposob, ako schudnut. Pristroj, tabletka, neopren, celofan namiesto trvaleho dodrziavania zasad v stravovani a pravidelneho pohybu.
Naozaj, to co tvrdim su moje bohate osobne niekolkorocne skusenosti za korymi si stojim.

veseláM

a je to tu... pustil si sa aj do mňa...aby som prejavila vôľu svojej inteligencie toto je posledná správa ktorá je písaná tebe a na ostatné tvoje správy sa odmietam vyjadrovať!!!

Help

vies.....ak je niekto zaujaty proti muzom......nepresveci ho nic.
Cize skoda debat z mojej strany.......stacilo mi to co si napisala o 23.24 hod.
Rob si co chces a oblepuj sa cim chces......ak ti niekto napise,ze je uzasna lepenka na chudnutie.....skusim ti zohnat za lacnejsi peniaz.

veseláM

očividne je to ponaučenie pre teba!!! je mi ale čudné že si nato neprišiel aj sám...a ak nájdeš nejakú osobu čo taký bláznivý nápad skúšala tak mi tu o tom napíš aj keď to zabralo aj keď nie...ale nie teóriu ale PRAX!!!....lebo tie 2 pojmy sú neustále v diamentrálnom rozdiele či už v chudnutí alebo bežnom živote..:-)

Help

veseláM- vdaka za tvoj nazor........
kazda rada sa ceni..........
Uz si zapamatam,ze do zenskej temy je skoda zasahovat.
Uz aspon vidim skutocny rozdiel vo vnimani .

veseláM

prišla som tu po dlhšom čase že či sa niekto vyjadril k mojej jednoduchej otázke, ktorá sa týkala len či to niekto skúšal v praxi...a som šokovaná...nepotrebovala som zistiť akým spôsobom schudnúť či iné rôzne rady...ale ako vidim niekto ako Help a jeho príspevky ma len utvrdili v tom, že patrí medzi chlapov, ktorý si potrebujú stále niečo dokazovať, a nerešpektujú názor kohokoľvek hlavne nie ženy keď nesúhlasí s tým jeho názorom...a čudujem sa mu že sa príspevkami od žien nechal tak trápne vyprovokovať....všetkým ktorí prispeli niečim (okrem Helpa) ďakujem za ich vyjadrenie či už bolo negatívne alebo pozitívne...všetci vieme že sa nedá selektívne schudnúť len z jednej časti tela ale chudne sa celkovo...len prečo si niečím nenapomôcť?! ;-) čiže teoria tu ide a šla v mojej otázke bokom, išlo mi len o to či to niekto skúšal o nič viac a aký má nazor nato práve tá osoba čo to poprípade skúšala...a ty Help mal by si sa nad sebou zamyslieť očividne máš problém asertívnej komunikácie so ženou a poprípadné nezvládanie svojej verbálnej agresivity....(očividne je aj v inej forme)....a ak si to neskúšal v praxi nemal si sa k tomu čo vyjadrovať!!! a som zakladateľka tejto témy tak MÁM PLNÉ PRÁVO SA K tomu vyjadriť!!! TOŤ VSIO....a ak sa tu nájde niekto kto to skúšal v praxi nech mi o tom napíše či už negatívne alebo pozivtívne...nechcela by som tu mať teoretické názory!!!! ďakujem...ale verím že iných ste pobavili svojimi online hádkami :)