Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

[zruseny12]

ano dosla,lebo vstavam o 3:15 a uz mam na dnes dost...tak sa maj krasne a nech sa ti nesniva o tom celofane...:0))))
prijmi skutocnost,ze mam take skusenosti aj s kamoskou a prijmi to ako holy fakt...ze nam pomohol...

A-Z

mariaa,
mylis sa, pretoze SELKTIVNE SA CHUDNUT NEDA. Len z partie brucha, len zo stehien. Chudneme zo vsadial. A kde je tuku najviac, odtial pojde najpomalsie. Opakujem sa, ale asi treba. Na odburanie tuku je potrebny kaloricky deficit. A nie cviky na danu svalovu partiu. Spalit tuk znamena znizit prijem (strava) a/alebo, zvysit vydaj (pohyb). Cvikmi na brucho - posilnujes brusne svaly co neznamena, ze cvikmi na brucho palis tuk na bruchu. Cvikmi na stehna - posilnujes stehenne svaly atd.

[zruseny12]

:0))))) a potom posli tu na forum foto,ako si si to brucho vyformoval :0)))) tu jednu cast...nieco by som ti napisala,ale radsej nebudem pokusat...:0))))

[zruseny12]

HELP
daj si pohov...a porad si sam,ved aj nam radis a myslis si ze ty mas nejlepsie rady na svete,tak si porad a my si poradime tymi svojimi...ja som s tymi svojimi spokojna...a ty si porad sam...