Pri bozkavani pouziva malo jazyk

Príspevok v téme: Pri bozkavani pouziva malo jazyk
help_me

ahojte...mam taky problem..s priatelom sme spolu uz dlhsie ale ja stale neviem prist na sposob ako mu povedat ze pri bozkavani by sa mi pacilo keby mi daval jazyk viac do ust..nie je to tak zle ale tak by mi to vyhovovalo viacej...mne je hlupe mu to povedat..ked sa nad tym tak zamyslite nebolo by to hlupe aj vam povedat mu milacik mozes mi jazyk dat hlbsie do ust?:D...poradte ako by ste mu to povedali alebo tak jemne naznacili vy?:-)

noška

Ahojte. Ten jazyk mame mat obaja naraz v ustach partnera. Alebo sa najskor pohra on v mojich a potom ja v jeho? Prosim poradte.

help_me

podla vasich nazorov asi naozaj najlepsou variantou bude osmelit sa a povedat mu to:-) spolieham sa na vas tak drzte palce :-) a dakujem

Yi

Možno sa Tvoj drahý obáva, alebo je tak zvyknutý, že jazyk nedáva do pusy hlboko. Nie každému je príjemné mať v puse jazyk v takej dĺžke. Skús mu naznačiť, že môže kľudne aj viac, ak si trúfne, ale uisti ho, že Ti je príjemné. Tým môže nadobudnúť väčšiu istou, a ktovie, možno sa sám niečím novým predstaví :)

Karinaa

Poziciam ti toho mojho. Ten si aj po dvoch rokoch mysli, ze cim hlbsie mi strci jazyk do krku tak tym som vzrusenejsia... A nie a nie to pochopit...

help_me

ja by som mu to aj povedala ale bojim sa toho ze by sa citil ponizeny alebo nieco take...a ked je vzruseny tak sa bozkava bozsky:-)len ked sa tak bezne tak to nie je bohvieco