formovanie postavy počas tehotenstva

Príspevok v téme: formovanie postavy počas tehotenstva
somtunova

Ahojte, začínam štvrtý mesiac tehotenstva a dosť som pribrala do zadku. Chcela by som sa spýtať, že ak mám tehotenstvo bez komplikácií, či je vhodné cvičiť cviky na posilľovanie zadku, stehien a vlastne celých nôh. Výpady mi vždy pomohli, alebo polovičné drepy, ako keby som si šla sadnúť ale nesadnem si, a ešte mám doma aj steper. Objavila sa mi aj celulitida, ktorú som doteraz nemala. Pomôže cvičenie aj v boji proti nej? Viete mi odporučiť literatúru, nejakú knižku s receptami, ako sa zdravo stravovať v tehotenstve? Niečo konkrétne, veľmi pekne vám ďakujem

zuzula12

Ja mam ten isty problem ... nepribrala som zatial vela, len 3 kg a som v 13. tyzdni, ale celulitida sa mi vyrazne zhorsila hoci vela pijem a snazim sa posilovat. Ale neboj sa, po dietatku to dame do poriadku - toto je moje tretie tehotenstvo a stale som sa do roka po porode dala do povodnej formy ... :-). Cvic posilovacky v lahu na boku ako su na stranke od esty, masiruj sa a natieraj nejakym spevnujucim kremom. Chudnut teraz neschudnes - aspon to nechci - a upimne povedane, priority su zdrave babatko, takze vsetko s mierou ... Drz sa.Vyzera, ze budeme rodit v rovnakom mesiaci ... :-)