Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na to...

Príspevok v téme: Ako na to...
katalinka

o pár týždňov nastupujem do novej práce... v podstate sa teším... až na..ide o to, že budem pracovať v "ženskom" kolektíve z čoho mám obavy.Prvý dojem je dôležitý, ale ako to zvládnuť netuším.Je to pre mňa nový začiatok v každom smere a nechcem to pokašľať...
Poraďte ako prežiť prvý deň v práci tak aby sme z toho nemali ujmu na zdraví všetci :-)

mica66

ale to som o nom este nepovedala vsetko... mno ja sa v nom nevyznam on mi dava prednost vo dverach a sprava sa ku mne milo a tak pred rokom sme si pisali bo som mala narodky a pisala som mu aby prisiel alebo zeby sme sa aspon niekde stretli ... a potom sme si pisali takch zamilovanych smailikov ja newem co to malo znamenat ... mozno bol vtedy opyty alebo co ... bo potom sa tvaril ako keby sa nic nestalo ... vedel len to ze ma prist na moje narodky ... ale ja sa v nom nevyznam vobec newiem ci sa mu pacim alebo nie .... mozno by mi pomohlo ist s nim nekedy von len my 2... ale to by on urcite nesiel a ja by som sa len strapnila :(

mica66

ale to som o nom este nepovedala vsetko... mno ja sa v nom nevyznam on mi dava prednost vo dverach a sprava sa ku mne milo a tak pred rokom sme si pisali bo som mala narodky a pisala som mu aby prisiel alebo zeby sme sa aspon niekde stretli ... a potom sme si pisali takch zamilovanych smailikov ja newem co to malo znamenat ... mozno bol vtedy opyty alebo co ... bo potom sa tvaril ako keby sa nic nestalo ... vedel len to ze ma prist na moje narodky ... ale ja sa v nom nevyznam vobec newiem ci sa mu pacim alebo nie .... mozno by mi pomohlo ist s nim nekedy von len my 2... ale to by on urcite nesiel a ja by som sa len strapnila :(

mica66

mica66

ahoj ... surne potrebujem poradit prosiim.... paci sa mi strasne jeden chalan a ja ho poznam uz davno ... uz nekedy od detstva .... ale vtedy sa mi este nepacil boli sme len kamoši ...je to moj sused....ale teraz je 3. na strednej a ja som deviatacka .... teraz ho vydavam len chodit stale von s partiou chalanov, ktorych moc nemam rada a ja s nim von nechodim ... a newiem ako by to cudne vypadalo keby som prisla zrazu k nemu a spytala sa ci ide von .... urcite by nesiel a ja by som sa citila trapne ... niekedy k nim pridem na navstevu ale on sedi za pocitacom a ja newiem o com mam s nim hovorit ... ked neco zacnem tak on to trocha rozvije a dalej sa hra na compe a zasa newiem co mam hovorit....skôr sa citim akoby som ho otravovala ... ale ked ja nemam inu prilezitost s nim byt ako vtedy ked je pri pocitaci :(( pls poradte mi

katalinka

prvý dojem vlastne už bol....aký neviem... boli ma predstaviť ... to som sa usmievala jak sa patrí...nie som
Sybila ale akosi z toho nemám dobrý pocit, nie z toho predstavenia, ale skôr z toho že to bude sakra ťažké, väčšina ľudí tam pracuje min. 8 - 14 rokov aspoň z tých čo mi boli predstavení...no neviem

zuzic

katalinka ale aj tak to sa asi tazko podari:)) teda mne sa to este nepodarilo:) drzim palce nech je prvy dojem co najlepsi:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na to... - Fórum - ZDRAVIE.sk