Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita 2010

Lill

Tak podla mna to bolo tazke...hlavne testy. Slohy celkom ok, z angliny dobra tema, zo sloviny nic moc, ale dalo sa nieco vybrat. Ja som pisala charakteristiku, fakt to bolo najlahsie...
Ae testy...o nicom...zo sloviny tak bolo mozno 10 otazok, ktore sa fakt tykaju uciva, ostane od veci...a z angliny hrozny test...

bbbbbbb

No Sj....temy hrozné podla mna....test - taky priemer...anglina...hrozné nieco..ja som asi nespravila...sloh AJ - super :D

maturantka10

ja som tiež písala charakteristiku..aj mne pripadala najľahšia...ja som neni na slohy..ostatné témy boli hrozné...a test bol fakt ťažký a málo času....ANJ bola oveľa ľahšia...

KArinaa

ten monitor bol az smiesne lahky, pokial by ho dali deviatakom na zs tak by to zvladli mozno aj lepsie... az na par chytakov to bolo primitivne..:)

a sloh, temy boli... objektivne - boli uplne normalne, ani tazke ani lahke... len mne sa zdali vcera, ked nam ich oznamili, uplne priserne... nakoniec som skoncila pri umeleckom opise, tliachat kvetnate reci som vzdy vedela :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.