solarium

gugolina

No ja som tiez chodila do solaria .Ale dala by som si na to vacsi pozor.Bola som zaciatocnik tak prvy krat som isla len na 3 minuty ci nebudem mat nejaku reakciu .Dalsie opalovanie bolo vzdy o 2 minuty naviac ..cize 5 minut,dalsie 7minut a atd.Nikdy som nesla nad 10 minut .NIesom ani svetly ani velmi tmavy typ.Taky stredny.Nic som nepokazila,dostala som otien aky som chcela,pravidelne som sa natierala ,pretoze solarium strasne vysusuje pokozku a nikdy som sa nespalila .A myslim si ,ze dokonca ,co som nebola v solariu asi pol roka ,stale niesom taka biela ako ked som nechodila .Nejaky mam tmavsi pigment a to uz nechodim do solaris .pa pa

Vločka

ano max. po 15 minútkach...ale tiež si musíš davať pozor, lebo nie všetky solária majú rovnakú intenzitu žiarenia, tak aby si sa nespálila...
ja keď som bola 1x tak som si dala 6 minút a to som tmavý typ a "po" bola moja pokožka červená...ale určite lepšie by bolo kedy si na prvé 2-3 "opaľovania" chodila raz do týždňa, tým určite nič nepokazíš a koža si tak lepšie zvykne...

a ktoré sú lepšie? vyskúšala som ležato a na státie a viac sa mi pozdávalo na státie- môj subjektívny názor

angelique

netreba si brať nič špeciálne, maximálne nejaký krém po opaľovaní, ktorý udrží pokožku opálenú alebo ju hydratuje, existujú special krémy po soláriu. A ako často? Ak si začiatočník tak maximálne dva, trikrát týždenne po max.15 minútkach.