Ako sa zoznamit?

Príspevok v téme: Ako sa zoznamit?
isabel

Ahojte, zaujimalo by ma ako by ste riesili moju situaciu.
Uz pol roka sa mi velmi paci jeden chlapec, byva na nasej ulici na opacnom konci. Vidavam ho z okna ked chodi domov. Viem kde byva, ale nemam o nom ziadne ine informacie.

Neviem ako sa s nim zoznamit. Na internete som ho nikde nenasla, to nie je cesta. Neviem ci ma dievca, ale este som ho so ziadnou nevidela.
Mam ho sledovat nech vidim kam chodieva a potom sa tam nenapadne prismejdit? Alebo sa ho mam spytat kolko je hodin? A co potom? Co by ste robili vy?

Uz som zufala, velmi ho tuzim spoznat ale nechcem sa strapnit, lebo nie je z opacneho konca mesta a my sa stahovat neplanujeme :D

0vecka

2 mica co je preboha trapne na tom pozvat niekoho von??? :) podla mna je trapnejsie nanho mysliet pokukovat po nom a riesit to takto s kazdym len nie s nim..

mica66

ale to som o nom este nepovedala vsetko... mno ja sa v nom nevyznam on mi dava prednost vo dverach a sprava sa ku mne milo a tak pred rokom sme si pisali bo som mala narodky a pisala som mu aby prisiel alebo zeby sme sa aspon niekde stretli ... a potom sme si pisali takch zamilovanych smailikov ja newem co to malo znamenat ... mozno bol vtedy opyty alebo co ... bo potom sa tvaril ako keby sa nic nestalo ... vedel len to ze ma prist na moje narodky ... ale ja sa v nom nevyznam vobec newiem ci sa mu pacim alebo nie .... mozno by mi pomohlo ist s nim nekedy von len my 2... ale to by on urcite nesiel a ja by som sa len strapnila :(

ada3334

mica 66, podla mna, ked nejavi zaujem on sam, ked si u nich, tak potom nema vyznam za nim zbytocne doliezat a robit si nadeje. on vie, ze existujes a keby ta chcel, tak sa nieco riesi.
narovinu napisane, ale cim skor si to uvedomis, tym menej sa budes trapit.

mica66

ahoj ... surne potrebujem poradit prosiim.... paci sa mi strasne jeden chalan a ja ho poznam uz davno ... uz nekedy od detstva .... ale vtedy sa mi este nepacil boli sme len kamoši ...je to moj sused....ale teraz je 3. na strednej a ja som deviatacka .... teraz ho vydavam len chodit stale von s partiou chalanov, ktorych moc nemam rada a ja s nim von nechodim ... a newiem ako by to cudne vypadalo keby som prisla zrazu k nemu a spytala sa ci ide von .... urcite by nesiel a ja by som sa citila trapne ... niekedy k nim pridem na navstevu ale on sedi za pocitacom a ja newiem o com mam s nim hovorit ... ked neco zacnem tak on to trocha rozvije a dalej sa hra na compe a zasa newiem co mam hovorit....skôr sa citim akoby som ho otravovala ... ale ked ja nemam inu prilezitost s nim byt ako vtedy ked je pri pocitaci :(( pls poradte mi

0vecka

2 isabel ak xces napis mi mail mozeme o tom pokecat ja som s tym mal pred par rokmi tiez dost problemy... a som zijuci dokaz toho ze sa to da prekonat :)

isabel

Ahoj Ivka, nechodim sem moc casto, sorry.
Hamblivost je dost zla vec, mozno by si sa jej mohla skusit zbavit tym, ze by si si vyskusala spoznat neznameho chalana ktory sa Ti nepaci a osmeli Ta to. Ja som si nastastie touto fazou uz presla, u mna nie je problem hamblivost ale strach ze ak sa nieco nevydari, budem sa citit trapne vzdy ak ho uvidim.
A ak chodi so spoluziackami neni to super? Lebo cez baby sa k nemu da lepsie dostat a aspon to bude nenapadne :o)
Alebo vyskusaj sa s nim zoznamit aj spolu s nejakou spoluziackou, nech na to niesi sama jak ja, napriklad sa k nemu postavte do rady na obede a pokecajte o tom ako tam varia. A zisti ci nejde na lamavicu, tam by mohla byt prilezitost lebo je tam super uvolnena atmosfera :D
A ovecka ma pravdu, nemeni sa nic uz vyse pol roka, hrozne ma to hneva a bojim sa aby som neprepasla prilezitost :o( Problem ale je ze nic o nom neviem, ani meno, nie este to ci ma dievca alebo snubenicu. A neviem odkial to zistit. A u mna je este jeden problem, ze je to syn slavneho cloveka :o(

0vecka

2 ivka ja sa stavim ze sa nezmenilo nic pokial nema odvahu ist za nim a povedat mu ahoj tak zlozitejsim sposobom to urcite nepojde :)

ivka145

ako ja toho chlapca by som hrozne chcela spoznať, teda aspon sa skamarátiť, ale čo ked mi v tom bráni moja hanblivosť :(, takto si asi nikdy nenájdem chlapca, aj ked by som chcela...neviem ako si s tým poradiť :(

ivka145

ahoj no som si stretla na chodbe, pred fakultou ale aj na obede, a vtedy sa mi zdalo že pozeral na náš stôl :), no on chodí väčšinou vždy ale s tromi spolužiačkami, lebo v odbore má on možno jedného dvocho spolužiakov. takže tak. a na facebooku nieje, a pokec neviem..